Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te hogyan maradsz titokzatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan maradsz titokzatos no a ferjed szamara hogy ne unjon rad?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Tudtam, hogy a seggbekúrásnál kötünk ki.
2018. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

En megmondtam neki,h lapaton van. Azt is,h ismerkedek.

Na azota ujra izgalmas lettem neki. De hat engem meg mar mas jobban erdekel. Ugyh nezelodok,levelezgetek,talalkozok. Haha.

N/34

2018. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12. És gondolom nem tudja kivel. Nagyon titokzatos :D

31/f

2018. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Icipici igazság van a 12. válaszban.

Akkor nem un rád, ha nem veszi készpénznek, hogy bármit csinálhat, akkor is vele vagy. Amikor kell néha kicsit tepernie a kegyeidért, amikor nem azért vagytok együtt, mert nincs más, hanem egymást akarjátok.

Ez persze munkával jár, mindkét fél részéről.

Hosszú házasságban nincs titok. Azt is tudod, mit gondol a másik, már távolról is megérzed, hogy mit szeretne. Nem attól leszel titokzatos vagy izgalmas, hogy nem előtte borotválod a lábujjad.

2018. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem titokzatos kell legyél, hanem legyen saját életed, ne szolgáld ki mindig, járj el a te ismerőseiddel, legyen hobbid. Tapasztalatom szerint azt egy idő után megunják, aki mindig kiszolgálja őket. Nem kell, legyél független és néha egy picit önző, de utána kedves és odaadó. Csak ne folyton és ne túlzottan. (egyiket se)
2018. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha "titokzatos" lennek, mar reg nem lenne a párom.....
2018. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15/16 koszi es a tobbinek is:))
2018. febr. 14. 18:58
 18/18 anonim ***** válasza:

# 15/17

Jól leírtad a tökéletes szexkapcsolatot.

2018. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!