Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a dugópajtimb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a dugópajtimba? Mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Kb fél éve léptem ki egy 6 éves kapcsolatból. Aztán megismertem egy pasit (akivel egy helyen dolgozunk), akivel nem akarnék kapcsolatot, mert nagyon különbözőek vagyunk. Ő ez a "mának élek", pörgős típus, én viszont nyugisabb, otthonülős vagyok. Fiatalabb is nálam, meg hát én komolyabb férfival szeretnék komoly kapcsolatot. De valahogy mégis egymásba gabalyodtunk, tetszik és sokáig kerülgettük egymást, aztán lett egy ilyen "barátság extrákkal" dolog közöttünk (titokban persze). De megbeszéltük, hogy én nem szeretnék komolyat, amibe bele is egyezett.

Viszont nagyon sokat gondolok rá, figyelem hogy mikor jön dolgozni, bent van-e éppen, mit csinálhat, gondol-e rám, nem is értem miért, de sokszor azon kapom magam hogy a telefonom bámulom mintha várnám, hogy írjon nekem. Vagy hogy írnék neki vagy felhívnám, de nem akarok rátelepedni, amúgy sem komoly az egész... Ez most azt jelenti, hogy szerelmes lettem belé?


2018. febr. 14. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

"meg hát én komolyabb férfival szeretnék komoly kapcsolatot."


Aha, közben meg hemperegsz ezzel a díszhuszárral. Kérlek, mesélj még nekem a komoly kapcsolatok dinamikájáról!

2018. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

On: Igen szerelmes lettél.


Off: Imádom mikor a nők kijelentenek valamit, hogy mit akarnak, hogy ők milyenek, persze teljesen az ellenkezőjét csinálják.

2018. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Látszik fiatalabb vagy egyes. Irigylésre méltó a reakcióidőd.:D

31/f

2018. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"közben meg hemperegsz ezzel a díszhuszárral"


És neked ez miért is fáj? Tán felesül kéne mennem hozzá, mert én is emberből vagyok és vannak igényeim? Vagy egyedülálló nő vonuljon zárdába?

2018. febr. 14. 20:45
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Hányok ettől a kifejezéstől is, ami a kérdésben szerepel. Ez a nagy önámítás, hogy csak testiség, meg szükséglet... persze. Ez arra jó kifogás, hogyan ne kelljen felelősséget vállalni, ha kapcsolatba lépünk valakivel. De itt az eredménye, szóval azt kezdesz az érzéseiddel, amit tudsz, hisz már benne vagy nyakig. Ilyenkor jön a sírás.

(N)

2018. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Kösz Dani! :D Kérdező, nekem ez nem fáj, de légy szíves, ne papolj nekünk itt arról, hogy te komoly férfival akarsz komoly kapcsolatot, amikor 6 éves kapcsolatból történő kilépésed után jó, ha fél évig kihúztad egyedül, most csak dugópajtid van és közben meg azt írod, hogy komolyat akarsz. Ha komolyat akarnál, nem csak kefélnél, hanem törekednél tartós kapcsolat kialakítására. Bort iszol és vizet prédikálsz. Nincs azzal baj, ha kefélgetsz, de akkor ne állíts olyat, ami nem igaz!
2018. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván érzek, mert nem fából vagyok. De nem passzolnánk össze, az egy dolog, hogy van köztünk kémia.


"6 éves kapcsolatból történő kilépésed után jó, ha fél évig kihúztad egyedül"


Kérdezem újra, vonuljak zárdába? Az nem gáz amikor egy kapcsolatban a hapsi félre lép vagy már a szakítás másnapján mással kufircol? Kihúztam egyedül, mit kellene kihúznom? Azt hogy nincs szex? Miért is, tán a szex csak a férfiaknak jár, a nők meg legyenek aszexuálisak?


"most csak dugópajtid van és közben meg azt írod, hogy komolyat akarsz"


Igen, de nem a dugópajtival, mivel nem működnénk párként. Mi ezen a bonyolult?

2018. febr. 14. 20:53
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Jó, nem magyarázom tovább, mert nő vagy...
2018. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Helyzetkomikum kérdező. Hagyd a dugópajtid és keress komolyan, ha komolyan akarsz.

31/f

2018. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#10 Nem ez volt a kérdés... nem akarok most semmilyen komoly kapcsolatot... de ha akarnék is, nem a dugópajtimmal (túl fiatal, túl csacska, de az ágyban nagyon jó, ennyi).

A kérdés arra vonatkozott, hogy a jelek alapján amit írtam, szerelmet érzek-e iránta vagy ez normális fellángolás/vágy/stb? Mert nem akarok szerelmes lenni.

2018. febr. 14. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!