Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság a férfiaknak minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiaknak minden kell és mégsem jó semmi sem?

Figyelt kérdés

Csak nekem tűnt fel? Barátnőt, párkapcsolatot akarnak, közben sopánkodnak fúj, ők nem romantikáznak, nem nyáladzanak, mert nem papucsok. Hogy őket a természetes szépség vonzza, közben leesett állal csorgatják a nyálukat a szilikonos, póthajas cicababákra, a többi meg "szürke kisegér" és észre sem veszik. Szakítanak egy lánnyal, netán megcsalják, aztán így meg úgy ku rvázzák le a volt kedvest, mert mondjuk hamarabb talált új párt. Nekik természetes, hogy minden héten más lányt visznek haza, de ha egy nő merészel szexelni más pasival és abból nem lesz komoly kapcsolat, akkor az már szentségtörés és arra a lányra már rá se fognak nézni a "normális" pasik. Ők bármikor elmehetnek haverozni, kocsmázni, de ha a lány menne bulizni a barátnőivel, akkor tuti másik pasihoz megy, megcsalja, stb. Ha nem tud a lány főzni, meg munkából hazaesve nem áll neki otthon sikamikálni, miközben a srác a tévé előtt sörözget, akkor az a lány "nem asszonynak való". Meg még lehetne sorolni...

Igényeik vannak, de ők nem igazán akarnak ezért tenni semmit...


2018. febr. 14. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tényleg igazad van, rengeteg a söpredék.

Nekem sikerült normális férfit találni, de sajnos tisztában vagyok vele, hogy ez igen ritka.. Nagyon szerencsésnek érzem magam, de azért néha elszomorít, hogy egyre több a selejt pasi...

Mondanám, hogy nem kell velük foglalkozni, de bizony idegesítő, mikor zsinórban a többedik ilyen találja be az ember lányát, közben értelmes, kapcsolatra alkalmas férfi meg sehol a láthatáron... :/

2018. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, hogy félreérthető lett a #11-es válaszom.... NEM magam miatt sajnálom, hogy nincsenek normális férfiak, nem a párom utódját keresem :D Csak rossz, mert van egy csomó barátnőm, akik megérdemelnének egy normális párt, de nem jön össze nekik... Plusz elborzaszt, hogy ha esetleg lányom születik, akkor mi lesz így vele...
2018. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#1, 9, 11, 12 ti pontosan ugyanolyan szánalmas és elvakult férfigyülölők vagytok, mint az itteni nőgyülölő korlátolt lúzerek. Egy hajszálnyival sem különbek.


Érdekes módon a normális nőknek nem ekkora probléma hozzájuk illő normális férfit kifogni. Ha ez szerintetek mégis ennyire a lehetetlenséggel határos csoda, akkor akár tetszik akár sem, de valahol bennetek van a hiba. Mert sokaknak mégis összejön.

2018. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

#13

Nekem is összejött, mint írtam, csak kéne tudni olvasni :)

A férfiakat meg nem gyűlölöm abszolút, imádom őket, csak nagyrészük alkalmatlan olyan jellegű párkapcsolatra, amilyenre én vágyok, ennyi. Ebben mi a gyűlölet? :D

2018. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez ki is maradt: ha egy nő 100 pasival találkozik és abból 80% olyan amilyen, hát persze hogy az is a nő hibája a pasik szerint. És az a nő csak "nem normális lehet", mert csak a "normális nők" találják meg elsőre a tökéletes pasit a maradék 20%-ből, mert nekik ügye csak úgy az ölükbe pottyannak... :) Magyarul aki szingli az "nem normális"?
2018. febr. 15. 13:44
 16/18 anonim ***** válasza:

13#

Milyen jól ismersz...

Több fiú haverom van, mint lány. Kedvelem őket, látom, hogy mi az erősségük, de látom a gyengéiket is.

Az is biztos, hogy nem véletlenül nem lett több, mint barátság. Pont azok miatt, amit a kérdező is említ.

Azt is látom, hogy a lányok milyen kapcsolatban vergődnek, milyen fiúk mellett.

Az mennyire jön ki reálisan, csak matematikailag, hogy az általam ismert 10 nőből 10 biztosan selejtes, azért fognak ki egymás után csupa olyan pasit, aki otthon tesped, féltékeny, hűtlen, tutyimutyi, agresszív, iszik, stb. Kibújik a szög a zsákból, szakít. De a következő se normális, csak másképp xar.

Tíz csaj, fejenként öt pasi, az ugye ötven. Már csak a nagy számok törvénye alapján is kellett volna találniuk 1-2 komoly kapcsolatra alkalmasat.

A 22 éves barátnőm ott tart, ahol a nagyanyám, egy tanyán, 60 évvel ezelőtt: "ez a pasi jó lesz, legalább nem iszik és nem ver".

Tudom, túl magasak az igényei. És nem, nem 190 magas, gazdag alfahím a pasija.


Sajnos ez van: iszonyatosan ritka az olyan férfi, aki normális. Kedves, hűséges, van munkája, nem alkesz, nem drogos, és egyszer szeretne gyereket.

2018. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
#14, 16 nem, nem ritka. Ez pont annyira légből kapott állítás, minthogy a nők 90%a alkalmatlan bármilyen komoly kapcsolatra, mert r1banc. Az ég világon semmi alapja sincs. Miért kell elvalultnak lenni, és a a teljes férfi nemre általánosítani? Ez kettős mérce és elvakultság.
2018. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Én inkább azt mondanám, hogy az emberek nagyrésze alkalmatlan klasszikus, monogám, tiszteleten és szereteten alapuló, bizalmas, őszinte párkapcsolatra.

Ez még mindig nem gyűlölet...

Kb csak férfi barátaim vannak, imádom őket, de kapcsolat egyikkel se kéne, a szememben alkalmatlanok rá. Ez miért baj? Szerinted mindegyik alá oda kéne feküdnöm, hátha? Vagy most mit is akarsz konkrétan? :D

NEM vetítem ki a férfi nemre. Tisztában vagyok vele, hogy léteznek a fent taglalt kapcsolatra alkalmas férfiak. Ez viszont RITKA. Mint ahogy gondolom a nők között is, csak hát nőkkel ugyebár még nem próbáltam összejönni, kapcsolatban lenni, nem tudok erről nyilatkozni.

Mindazonáltal lehet, hogy ha nem lenne olyan ritka az ilyen ember, akkor nem lenne olyan sok veszekedés, rossz kapcsolat, szakítás, bántalmazás... nem? Márpedig sajnos ezekből többet látok a környezetemben is, meg online is, mint valóban boldog, harmonikus, őszinte kapcsolatot. Pedig ha tegyük fel, hogy a nők és férfiak között is 90% "normális" lenne, akkor alig lehetne elvétve látni pár kapcsolati botrányt, megcsalást, szakítást.. De én úgy látom, hogy ezek nem csak elvétve fordulnak elő.

Ezt mivel magyarázod?

2018. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!