Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapsag miert kell farkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag miert kell farkat noveszteni a noknek es puncit a ferfiaknak?

Figyelt kérdés

Hiszek az egyenlosegben, de ez nem azt jelenti, hogy tunjenek el a ferfi es noi szerepek. Mind a ket nem ember, de vannak kulonbsegek, amikre alapul ez az egesz szerepesdi.

Peldaul a ferfi az erosebb nem, o a vedelmezoje a nonek, ez egy ferfi szerep, ha ez felcsereljuk, nem normalis. Ez csak egy pelda a temara, ne konkretan erre szoritkozzunk.

Ez az egesz, mar nem is az etikarol szol, hanem a buszkesegrol..."Nehogy mar csak neki lehessen, megtehetem en is" alapon.

18/F :P



2017. ápr. 15. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
25%

Mert ha nem így gondolod akkor nőgyülölő vagy!!!!4444négynégy!!!!444négy

Egy nőnek jogában áll férfinak lenni, és ahhoz hogy egy olyan férfi szolgálja, aki domináns, kemény, érzékeny, sikeres, kedves, alfahím, és sokat keres de sokat van otthon!!!!4444!!!!44

2017. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
50%

Olyan feminista fröcsögést fogsz itt az arcodba kapni, hogy azt is megbánod, hogy megszülettél. :/


Én az egyenjogúságban hiszek, nem az egyenlőségben. Kell, hogy kihangsúlyozzuk a férfi és a nő közti hagyományos különbségeket, és nem egészséges, ha nagyon eltér a két fél a szerepétől, de ettől függetlenül azonos fizetés illeti meg mindkét nemet ugyanazért a munkáért.

2017. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
62%

Nem, ez arról szól, hogy ember vagyok, és megtehetem azt, amit szeretnék. Ne szorítsanak be olyan formába, amibe nem illek be. Nem testőrt keresek, hanem társat, és mindenkinek meg kell tudnia védenie magát.


Férfi vagy női szerep az, amit a nemi szerveddel játszol.


Miért ne lenne normális egy erős nő... és ha nincs pasija, verjék agyon?

2017. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
3. A kerdes, hogy miert akarod azt tenni? Mert az nem a tied, es ugy vagy vele, nehogymaaa. Ez itt a lenyeg, itt mar szo sincs etikarol, de ha neked jol esik, csinald.
2017. ápr. 15. 14:00
 5/66 A kérdező kommentje:

"Miért ne lenne normális egy erős nő... és ha nincs pasija, verjék agyon?"

Tudtam, ezen fogtok lovagolni. Ennel a peldanal, az a lenyeg, hogy a ferfi szerepe, hogy megvedje a masikat egy parkapcsolatban. Ez egy szerep, ami normal esetben a ferfie.

2017. ápr. 15. 14:03
 6/66 anonim ***** válasza:
82%
De mitől kéne megvédenie a testi erejével a 21. században? Főleg csak lelki bántások érik az embereket, azt pedig mindenkinek magának kell kezelnie.
2017. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
22%

"De mitől kéne megvédenie a testi erejével a 21. században?"


Senkitől, de az ösztönök nem változnak ilyen gyorsan, az ösztön még mindig ugyan az mint 10000 évvel ezelőtt amikor kőbunkóval ütötték egymást a családok, és a kardfogú tigristől rettegtek. Akárhogy is tagadják, a nőknél IS ez van, nézzétek a %-ot :) ˇˇ

2017. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

6.

Tegyuk fel, hogy ratok tamadnak... :D

Ne ezen lovagoljunk mar.

2017. ápr. 15. 14:16
 9/66 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg mindenkinek joga van ahhoz, hogy azt csináljon amit akar és olyan legyen, amilyen lenni akar, mások pedig ne ítéljék el ezért. A férfiak se a "férfias" nőket és a nők se a "nőies" férfiakat.
2017. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
50%

Kifejtenétek, hogy mik azok a hagyományos különbségek férfi és nő között, amik indokolják a "szerepeket"? Ja, és azt is legyetek szívesek kifejteni, hogy konkrétan mik azok a szerepek!

Ne csak a védelmezésnél ragadjunk le...

Ha kifejtitek, akkor tudok válaszolni én is rendesen, mert most nem tudom, hogy pontosan ti mire gondoltok.

2017. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!