Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak így van jövője?

Figyelt kérdés

Rossz kapcsolatokon vagyok túl, tehát félek nagyon a csalódástól.

Megismertem augusztusban egy srácot, nem a szex körül forog a kapcsolatunk, inkább egymás lelki társai vagyunk. De az ágyban is eszméletlen. Még eddig mindenben számíthattam rá, ha rossz kedvem volt felhívott, h lelket öntsön belém. Ha mindketten szabadok voltunk, akkor elvitt sétálni. Olyan kemény időszakokban állt mellettem, amikben biztos, h más elhagyott volna.

Viszont ő egy nagyon őszinte ember,aki sokszor keményen közli a véleményét, ami sokszor megbánt. Nem érzelgős, szeretgetős típus, mondjuk eddig én se voltam az, de mindig olyan érzésem van, mintha nekem ő többet jelentene, mint én neki. Erősen tisztaság mániás, mondjuk ő rendben tart otthon mindent, de tőlem is megköveteli, h rendben legyen otthon minden és az illatok a gyengéi.

Külön élünk és 1-2 évig biztos nem is költöznének össze, de kicsit tartok az egésztől. Azt hiszem bele zúgtam, de működhet hosszú távon, ha mindig megbánt az őszinteségével és a közlési módjával? Ha nem felelek meg az elvárásainak pl rendrakás terén? Ha nem érzem, h szeret?



2018. febr. 15. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzed, hogy nem, nem. A kommunikációjáán tud javítani, ha akar. A rendrakás meg lehet az ő dolga, ha ennyire zavarja.
2018. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna. Az én barátom is nagyon nyers tud lenni, őszinte. És én is így érzem hogy kevésbé mutatja mit érez. Nem egy érzelgős típus.


Együtt vagytok egyébként? Kimondtatok? Korotok ?


Én úgy gondolom nem véletlen keres téged nem véletlen tölti veled az idejét. Szerintem fontos vagy neki. Csak vannak olyan pasik akik ezt nehezen mutatják ki.

2018. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja igen és én megbaratkoztam ezzel, nekem is fura volt de kitartottam. Lassan egy éve vagyunk együtt. Szerintem csak emiatt ne hátrálj meg. :) előző voltam
2018. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy keményen őszinte. Én szinte iszom a velem őszinte és építő kritikus emberek szavait. Mert tudom, hogy az a hasznomra válik.


Más dolog, ha kritizál valaki. Ha meg elvárásai vannak, már régen rossz!


Az a helyzet, hogy egy ilyen rend-és tisztaságmániás embernek rá kell jönnie, hogy vannak rendetlen, hebehurgya emberek körülötte, akik viszont nem veszik olyan komolyan a rendet...ebből pedig adódhatnak konfliktusai. Szóval meg kell tanulnia azt is, hogyan uralkodjon magán :).


Ha kemény időszakokban ott állt melletted, akkor vajon mit érezhet irántad? Ha pedig érez, szerinted nem hallgatná meg az aggályaidat?


Lehet jövője ennek a kapcsolatnak. Sok cseresznyét!

2018. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, együtt vagyunk. Nem mondtuk ki, mert ez magától érthetődik.Én 27 vagyok, ő 29.

Annyit mondott, h szeret velem lenni. 1-2 alkalommal megírta, h fontos vagyok neki. Valahogy kevésnek érzem magam ebben a kapcsolatban. Szereti a változatosságot, szeret kimozdulni, de nekem soha sincs ötletem. Mindig ő talál ki mindent, de elvárná, h néha nekem is legyen ötletem,holott örülök, h élek.

Filmek terén,pedig teljesen külömbözünk. Vagy én engedek, halálra unom magam és bealszok, ő pedig megsértődik, h megint nem tetszett vagy nem filmezünk. Nahyon külömbözünk...

2018. febr. 15. 10:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Értékelem is ezeket benne, tényleg le a kalappal előtte.Törödik velem, napi kapcsolatban vagyunk online. De én egy nagyon érzékeny ember vagyok. Nem egyszer bekönnyeztem a kemény szavai miattam ,persze akkor pipa, H ő ezt az érzékenységet nem bírja és szedjem össze magam. Keménynek mutatja magát.
2018. febr. 15. 10:45
 7/17 A kérdező kommentje:

UI: volt olyan, h kaja szagúnak érezte a kabátom és hazavitte, h öltöztek át. Nagyon kellemetlen volt.

Olyan se veled, se nélküled kapcsolatnak érzem.

2018. febr. 15. 10:52
 8/17 anonim ***** válasza:

2es válaszoló vagyok. Ez egyre kísértetiesebb. Esküszöm :D


Velem ugyanez van, teljesen. Szerinte érzekeny vagyok nagyon. A program szervezessel kapcsolatos dolgok is egyeznek. :D


Es ő is szereti a rendet tisztaságot. Mondjuk ezzel én is így vagyok ebből nincs is gond és filmek terén egyezik az ízlésűnk.


Figyelj én magamból tudok kiidnulni mert nagyon hasonló érzéseim vannak nekem mint neked. Ugyanakkor a barátom tettei alapján érzem hogy fontos vagyok neki.


Neked mivel kedveskedik? Meglep? Érezteti a tetteivel?


Én úgy gondolom ha kemény időszakokban is melletted állt az nagyon beszédes! Ha nem szeretne nem lett volna veled akkor is. :)


UI.: Puszta kíváncsiságbol tudom ennek nincs jelentősége és nem ide való de engem mindig érdekel mások csillagjegye a viselkedés alapján. Nektek mi csillagjegyetek :)

2018. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igyekszik éreztetni, azt hiszem. Karácsonykor is olyan ebédet szervezett, elvileg miattam, h új ízeket próbálják ki.

Mikor elmegyünk valahova, akkor is igyekszik úgy választani, h lenyűgözzön vagy az ízekkel vagy a látvánnyal. És, mikor együtt alszunk, mindig takargatja a hátam, még akkor is, ha olyan meleget csinált a szobában a kedvemért, h mindjárt meggyulladok :D

Egyszerűen imádom! De a másik oldalam pedig mindig szorong, ha vele találkozok, h beleköt-e valamibe? Nem-e kajaszagú a ruhám v a hajam? Sietek bepattanni a kocsiba, mert ha megállok és mosolygok rá egyet, rögtön lecsesz, h" gyerünk, gyerünk"....meg a "nem értelek min gondolkodtál"...

Imádom azt is, h szex terén is nagyon nyitott, de ha valami újat próbálunk ki, látja rajtam, h zavarba jövök és persze morog, h ennyi idő után,hogy jöhetnek még előtte zavarba...

A jó tulajdonságai mellett, nagyon nehéz vele.

Én mérleg vagyok, ő pedig vízöntő. És ti?

2018. febr. 15. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát ezek alapján én úgy látom szeret téged.

De bennem is megvan ez. Sőt ez az autós dolog is ismerős. Nagyon fura. :D


És sajnos nekem is sokszor rosszul esik egy-egy reakciója és néha tartok tőle ilyen téren. Mint ahogy te is írtad.

De egyébként ez viszont nem jó dolog. És én is tudom hogy nem jó, próbáltam így oldani a dolgokat. Hogy nem veszem annyira magamra. Az segített. Próbáld te is lazábban kezelni, elengedni a füled mellett. Illetve ha olyan akkor higgadtan megmondhatod neki hogy ne szóljon mindenért. Aztán idővel alakul. :)


Nálunk ő visszafogottabb szexuális téren is egyébként.


Amúgy elvileg horoszkóp alapján passzoltok. :)

Én szűz vagyok, ő bak. Elvileg mi is. :)

2018. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!