Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jövöje egy olyan szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövöje egy olyan szerelmi kapcsolatnak, ami megszakad egy rövidebb hosszabb idöre, a szakitas utan?

Figyelt kérdés

Gondolok arra h a par össze veszik vagy ugy erzik meguntak egymast es szakitanak par hetre honapra esetleg hosszabb idöre .....

Tudnatok szemelyes tapasztalalot felhozni , olyan törtenetekre, ahol megis egyutt maradtak , es happy end el vegzödött , vagy össze alltak megint de utana vegkepp szakitottak....

Hogyan hat egy ilyen szunet , nem azt jelenti h ha egy nagyobb szunet all be , hogy akkor ott mar minden meghalt ...



2016. jún. 22. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? meddig voltatok együtt és meddig voltatok külön?
2016. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy altalanos kerdes , nem rolam szol ...

Csak kivancsi vagyok ha igaz amit hiszek , h ha egyszrr egy kapcsolat megszakad akkor ott vege van ujra melegiteni mar nem erdemes , mert okkal szakadt meg , nem volt eleg összeilles , vagy kemia

2016. jún. 22. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát... az én véleményem az, hogy volt pasival nem jönnék újra megint. Ha egyszer nem ment, utána se fog. DE... barátnőm és barátja együtt voltak 1 évig. Majd 1 évig külön és most már megint együtt egy jó ideje. Azóta van már gyerekük is. Boldogan éldegélnek.

Szerintem ez a dolog attól függ, hogy miért lett vége a kapcsolatnak, milyen idős volt akkor a pár stb stb...

2016. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 evig vartam az 1.szerelmemre.

Amikor felhivott 4ev utan h meg mindig szeret es velem akar lenni,igazolva ereztem magam h igen,ezert voltam keptelen masokkal,mert engem neki teremtettek blablabla.

2Ev egyutteles utan eskuvo,majd 1.baba,ra 2 evre 2.baba,aki mar sosem elt vele mert elhagyott minket.


Ennyit a felmelegitett toltottkaposztarol.A lanyom fejebe mar en is azt fogom beleverni h ha vmi egyszer nen mukodik,az ujra ki fog bukni.Az emberek nagyon nehezen valtoznak,ha egyaltalan megprobaljak.

2016. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha "megunták egymást", akkor nem.

Ha mondjuk olyan élethelyzetbe/helyzetekbe kerül, ami kizárja a normális, teljes értékű kapcsolatot, s később ez megszűnik, vagy magától rájön, hogy mi a fontosabb, még lehet ilyen.

Semmi sem törvényszerű, de nagy eséllyel nem érdemes újra összejönni, akivel egyszer már nem tudtátok rendbe hozni a kapcsolatotokat és elengedtétek egymást.

Ennek ellenére én is láttam már példát, hogy volt akinek összejött újra, és azóta is együtt vannak évek óta.

Meg ott a Rém rendes család főszereplője, az El-t játszó színész is példának. Szakítás után pár évvel újra egymásra találtak a feleségével, akivel azóta is együtt vannak szerintem, ennek már hosszú hosszú ideje.

Szóval semmi sem törvényszerű.

2016. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyanról, ahol kihült és újra összejöttek nem.Viszont olyanról igen, hogy a srác kiment egyetemre külföldre és mikor visszajött egyikőjüknek sem volt senkije így megint együtt vannak lassan 2 éve :)
2016. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!