Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 évesen ez kicsit ciki ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen ez kicsit ciki ugye?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok . Párom van akit szeretek több, mint 5 éve. Erre megismertem valakit aki annyira megtetszett,és beszéltünk párszor jófej, és jó érzés volt vele beszélgetni. Kicsit sokat gondolok rá, emiatt lelkiismeret furdalásom van. Talán túl sokat. És ismerősöm is facebookon és pl ha lájkolja a fotóim olyan jó érzés. És ez annyira ciki már ennyi idős fejjel, úgy viselkedem, mint egy tini. Majd talán kiverem a fejemből. Mással is volt ilyen ennyi idősen?
2018. febr. 16. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Az cikibb, hogy nem tudod a korod... :D Amúgy no para, a felnőttek többsége nagyra nőtt gyerek.
2018. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem ciki, nyilván kissé ellaposodott az öt éves kapcsolatod. Néhány évvel vagyok fiatalabb és kb ugyanezt érzem.
2018. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést az eltérésér, de idén leszek 29 áprílisban:)
2018. febr. 16. 18:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hány éves vagy? :)
2018. febr. 16. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Gázos helyzet. Ilyesmi lehetett ismerősömnél is. Ott jó ideje csalták egymást és nem gondolták hogy ez probléma.
2018. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Öreg vagyok én már ilyenhez, nemértem mi van velem :(
2018. febr. 16. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Dobd fel a kapcsolatot
2018. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fülledt szex szagot érzek a levegőben. :/
2018. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nemvolt semmi... még csak flört sem. Max bók az ő részéről, ettől több nem volt. Nem vagyok.olyan. Ezért zavar. És a korom miatt persze. Ha 18 lennék, még azt mondom normális
2018. febr. 16. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első ilyen, de ez akkor lesz gáz, ha egy hülye fellángolás miatt megcsalnád a barátod. Ha szereted, próbáljatok meg újra színt vinni a kapcsolatotokba. Egyáltalán nem biztos, hogy azért, mert a másik új, ismeretlen, jobb is a jelenleginél.
2018. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!