Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasi nyelven ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi nyelven ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha egy pasi azt mondja, hogy nagyon belém tudna szeretni?? (elég sok ideje ismerjük egymást, szex van). Mi ez a feltételes mód? Hát az vagy jön vagy nem, igaz?

2018. febr. 16. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

1.ha nem lennél egy ágrólszakadt akkor nagyon beléd tudnék szeretni.

2.ha tisztelnéd a tested,akkor beléd tudnék szeretni,de látszik,hogy te 10 év múlva 20 kilóval leszel nehezebb,mert nincsen táplálkozási kultúrád,sport igényed,vagyis kis igénytelen vagy.Én pedig lusta vagyok formálgatni készen akarok olyat aki rendelkezik ilyen érdemekkel.

ezek jutottak eszembe.

2018. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
"Mondok valami olcso szart, aminek valodi jelentese nincsen, de talan meg jobban belealszol az ingyen pi-na szerepebe, es akkor meg tobbet urithetek, amig kedvem tartja"
2018. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát 2-es nem biztos ezzel még jobban magához tudna kötni. Sőt....
2018. febr. 16. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miert olyan fontos, hogy meg ide is ki kell irni? :D
2018. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. Mennyi idősek vagytok? Nem lesz itt szerelem részéről.
2018. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt godolom, hogy nem. Mivel ezen kívül azt is mondta, hogy nem akar belém szeretni... de ezzel engem nem fog meg jobban, inkább csak eltol magától mert tudom, hogy hazudik...csak azt nem értem akkor mi ez? taktika?
2018. febr. 16. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
#6 Miből gondolod, hogy hazudik? Nincs olyan, hogy pasik nyelve, mindenki más okból mond valamit, egyiknél egyet jelenthet, másiknál mást.
2018. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az és ócska is. Csak üres duma a további szex reményében, de nem megerőltető elejteni pár közhelyes sz*rt.

Aztán vagy bejön, vagy nem. Ha nem, akkor jön a következő áldozat. Nem bonyolult.

Ha akarna, nem csak szexre kellenél neki.

2018. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
"Nagyon beléd tudnék szeretni... ha nem volnál ilyen könnyen kapható"
2018. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és csatlakozom az előttem szólókhoz. A lányoknak általában szükségük van érzelemre és/vagy arra hogy úgy érezzék hogy a fiú odavan érte, ezért mondott valamit ami jól hangzik, de nem jelent semmit.
2018. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!