Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jött elő ez az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött elő ez az érzés egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy pasi, kb. 1 éve ismerem, de csak látásból. Van egy program (havonta 2-3-szor, de nem mindegyiken vagyunk ott mindig mindketten), ahova el szoktunk menni, de külön társasággal, szóval eddig max köszöntünk egymásnak. Egyszer ő vezette ezt a programot, és még akkor sem úgy néztem rá, mint pasira.

Megtaláltam őt egy társkereső oldalon és ráírtam, hogy arról a programról olyan ismerős-e :) Akkor váltottunk pár szót, majd fb-on folytattuk.

Azóta azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá és hirtelen olyan helyesnek, jóképűnek látom. Pedig kettesben még nem is taliztunk!

Mindig azon jár az agyam, hogy mit írjak neki, hogy csevegjünk már végre. Annyira szeretném jobban megismerni!

Hogy lehet az, hogy pár héttel ezelőtt nem tűnt fel, hogy ilyen helyes, most meg itt olvadozom érte? :)


2018. febr. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert elkezdtetek beszélni, ábrándozol és idealizálod!

Ha mindketten szinglik vagytok,randizzatok! :)

2018. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem korai ez az idealizálás? :)

Tervben van a tali kettesben, de nem tudom mikor lesz belőle valami.

Azon a bizonyos programon már találkoztunk a héten, de akkor sem beszélgettünk. Viszont többször is láttam, hogy engem néz és tök jó érzés volt :)

2018. febr. 17. 07:54
 3/4 A kérdező kommentje:
És még 1 kérdés: Hogy lehetne ezt az idealizálást megszüntetni? Már kezd engem is zavarni, gondolom őt is :)
2018. febr. 17. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy odamész beszélgetni mondjuk. Előtte ne fantáziálj,ne képzeld el. Aztán a talin vagy alakul,vagy nem.
2018. febr. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!