Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járt már valaki kínai fiúval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki kínai fiúval? Hogy valljam be otthon?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja járok egy kínai sráccal. Komoly kapcsolatot szeretnénk mindketten, érzem hogy ő is szeret. Esetleg van valakinek ebben tapasztalata? A szüleim amúgy nagyon rasszisták és ezt folyamatosan hangoztatják is. Sejtik, hogy van barátom, de nem merem elmondani, hogy nem magyar.

20l



2018. febr. 18. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ez sose volt gond, mert a szüleim nem raszisták. Igaz kínaival nem jártam, és férfi vagyok. De feketével jártam. Nálunk szerencsére a boldogságomat nézték, nem azt, hogy mik a téves képzeteik (nem is volt ezzel kapcsolatban.

Javaslatom, hogy jobb előbb túlesni az ilyenen, mond meg nekik, hogy mi a helyzet. Aztán mutassátok meg idővel nkik, hogy mennyire boldogok vagytok együtt, és csak a boldogságot keresitek. Ha látják, hogy nincs mitől félni, enyhü, majd megszzűnik az ellenállásuk. Nem mondom, hogy nem több év ez, de ez a legegyszerűbb.

2018. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon gázul viselkednek a szüleid.


Nagyon jó lenne,ha az én gyerekemnek is megadatna egy kedves ázsiai fiú ugyan is őket kedveli.


Hol ismerkedtetek meg? Őt nem beszélik le a szülei a magyar lányokról?

2018. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Pár éve egy fiatal lányt kínaiak öltek meg Budapesten. Csak mondom.
2018. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

De imádom ezt a "helyetesítsd be egy rasszal" öltek meg valakit dumát. Tök mindegy valaki bőrszíne, a bűnöző, az bbűnöző, a gyilkos az gyilkos. Fehérek is öltek, sárgák is öltek, feketék is öltek. magyar is ölt magyart. külföldi is ölt magyart, magyar is ölt külföldit. És ezt az összes országgal eljátszhatnám.


Szóval igen, csak állj a szüleid elé, és ond el. Egy ideig mérgesek lesznek eltiltanak tőle, meg mittdom én, de miután bizonyítottt, már elfogadóbbak lesznek.

2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gondoljanak a cuki félvér unokákra.


Szerintem igazán különlegesen szépek az ázsiai és fehér szülők gyerekei.


Simán mondd el, hogy van barátod, mondd, hogy xynak hívják, és figyeld a reakciójukat.

2018. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

#4 Igen, csak azok a fránya arányok ugyebár. Azt ne mondd, hogy arányaiban magyarok között is van annyi bűnöző, mint cigányok, négerek vagy (itt élő) kínaiak között.

Egyébként úgy általában a kínaiakkal nincs baj, de jellemzően a legalja réteg települ át közülük Európába. Azokkal vigyázni kell.

2018. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!