Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kínai, vagy thai kaját ti...

A kínai, vagy thai kaját ti megveszitek a gyorsbüfében, vagy esetleg otthon elkészítitek a wokban? Kíváncsivá tett a dolog.

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam a kínai kajáldákról egy-két nem túl örömteli dolgot.Például hajtincset találtam az ételadagomban,amit elvitelre kértem,aztán a szakács beleköpött az olajba,megnézvén elég forró e már.Ezért inkább az utóbbi dolog híve vagyok,hogy inkább otthon elkészítem.És jobb is így.Egy kis pénzt rááldozva megvettem egy ázsiai élelmiszerboltban a főbb hozzávalókat(szójaszósz,chiliszósz,curry krémek stb.),más egyebeket húst ,zöldséget bárhol beszerezhetőek.Legalább tudom kombinálni a receptet.Ott ahol a hagymát szeletelve kérik,én nagyon apróra vágom,mert nem szeretem egészben.Ti hogy vagytok ezzel?

2013. márc. 10. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én se eszek kínai gyorsbüfékbe mert folyton hasmenésem van tőle,fogalmam sincs miért.

De étterem más egy normális minőségi kínai étteremtől semmi bajom:)

Amúgy én is inkább itthon szeretem csinálni,de van amit nem éri meg itthon pl a sushi ami idő és pénzbe is rengeteg,ezért azt mindig étterembe eszek:)

2013. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind2!


Mi szoktunk gyorsbüfébe is járni, eddig semmi bajunk nem volt az ételek. Mindig nagy adagot adtak és nagyon finomak voltak az ottani kaják.

Otthon is szoktunk csinálni kínai kajákat. Azt meg a saját szájunk íze szerint szoktuk elkészíteni! Persze az is nagyon finom! :) :D

2013. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kínai? Fúj!!!

Soha-soha, egyszer kóstoltam, de én irtózok maga a kínaiaktól! (nem állnak a tisztaság magaslatán)

Ami mozog melegen, ami nem, azzal díszítik.

Vannak jobbnál jobb receptek, meg tudom itthon is csinálni, és tudom miből van.

Én étterembe is csak olyan kaját eszek, amit nem lehet csak úgy maradékból! (vagy amiből nincs maradék soha, rántott hús)

2013. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!