Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A kínai kajákon mo az a...

A kínai kajákon mo az a nyálkás szóaz és hogy tudnék olyat csinálni otthon?

Figyelt kérdés
Imádom ezt nyàlkásságot de nem tudom mi lehet az. Tudnátok segíteni?
2016. nov. 18. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szójaszósz a neve , üvegesen árusítják .
2016. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A keményitövel besüritett folyadékokra gondolsz? Nézegess kinai recepteket.
2016. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Van a csípős-savanyú levesük, az olyan takony szerű, zselés kaja. Azt az állagot étkezési keményítővel érik el.

A többi kajájuk, ami ilyen barna szószos, az szójaszósz.

A tésztájuk, a csirkéjük, kacsás, marhás ételeik, mind-mind szójaszósszal készültek. Minél több ideig áll a kaja a pultban annál jobban beszívja magába az étel a szójaszószt és ezért olyan "nyálkás".

2016. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van itthon szoja szosz es szoktam is hasznalni uh biztosan nem csak az. Lehet ez a kemwnyitos dolog lesz...


Azt bonyolult megcsinalni?

2016. nov. 18. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami a szezámmagos csirkèn van, az méz és ketchup chillivel.
2016. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom.

De minden husuk szaftos. Es a szaft naluk ilyen nyalkas. En azt szeretnem reprodukalni...

2016. nov. 18. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező arra gondol, hogy a kínai húsok mártása nem olyan, mint a mi liszttel sűrített mártásunk, hanem selymes, fénylő, áttetsző. Én is kíváncsi lennék rá, hogy mitől. Sima étkezési keményítőtől hasonló lesz, de nem olyan. Talán rizsliszttel, vagy rizsből készült keményítővel sűrítik.
2016. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es 😊
2016. nov. 18. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Keményítővel van. Nem bonyolult. Kb 2 evőkanál !burgonya! keményítőt kell feloldani 8 evőkanál vízben és a sütés végén hozzá keverni a már alapból leveses, de nem besűrített ételhez. Addig kell kavarni amíg egyenletes átlátszó nem lesz kb 1-2 percig ezt úgy is látod.
2016. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Huuu 9es koszonom. Kiprobalom. Hol lehet kemenyitot venni? Ugy ertem oke. Tescoban pl de hol keressem? A liszteknel? Vagy a ketchupoknal? Vagy hol?
2016. dec. 20. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!