Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm elvesztette a nyaklán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elvesztette a nyakláncát amit tőlem kapott 5 éve és már tegnaptól azért sír hogy nem találja mondtam neki hogy nem baj ne keresse. Miért nem érti meg h nem fogok rá emiatt haragudni? Mivel nyugtassam le? Ő 23 én 24

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, majd ha kisírta magát, akkor megnyugszik. Nagyon bánkódik azért, mert elveszítette, főleg azért, mert tőled kapta.

Nem amiatt bánkódik, mert te haragudnál rá, hanem azért, mert rettentően fontos volt számára és biztos sok emlék is fűződött hozzá.

2018. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baja, hogy haragszol-e vagy sem. Gondolom szerette és egy emlék neki, ezért van ennyire kiakadva.
2018. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem neki másikat de nem örült neki csak ordít hogy neki a régi kell. Egésznap keresi és bőg.
2018. febr. 18. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem megmondtam neked, hogy HAGYD BÉKÉN??!!


Tipikus fafejű buta pasi vagy. Látszik, hogy egy teáskanál érzelmi szintjén vagy, csakhogy Hermione Granger-t idézzem.


Azt hiszed, hogy ezzel a pótnyaklánccal tudsz rajta segíteni? Azt hiszed, hogy ezzel mindent megoldottál?


Látom, egyes pasik tényleg érzéketlenek.

2018. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igaza lehet az előttem szólónak. 5 éve kapta tőled azt a nyakláncot, "emlékek fűzték" hozzá. Nem attól félt, hogy mit szólsz hozzá és nem is új nyakláncot akart. Valóban jobb lett volna megvárni, míg "lenyugszik".
2018. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 Az igen. A jó isten mentsen meg az ilyen nőtől. :D
2018. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán nem maga a nyaklánc amiért sír, hanem az emlék, amit jelképez, az ami bántja
2018. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!