Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak olyan emberek akik nem alkalmasak kapcsolatra, akiknek nem való egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, ha nem,miért nem. Èn ugy èrzem nem vagyok rà alkalmas :(

18/L


2018. febr. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Valamiért a társadalom azt gondolja, hogy mindenki alkalmas rá, ezért mindenki próbálkozik is vele, valójában nagyon kevesen alkalmasak rá. Ennek oka, hogy sokan éretlenek hozzá/nem bírják a kötöttségeket/nem romantikus alkatok stb. Sokféle oka lehet.
2018. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Akik nem tudnak kompromisszumot kötni, alkalmazkodni nemigazán alkalmasak kapcsolatra. Legalábbis együtt élős, hosszútávú, gyereket vállaló kapcsolatra.


Ez persze nem zárja ki,hogy ne legyen kapcsolatuk, hiszen alkalmi, rövidtávú, nem szorosan egymáshoz kötődő, esetleg szexkapcsolatra alkalmasak lehetnek.

2018. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak
2018. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak, persze. De tök érdekes, hogy sokan, mint a 2-es, azt hiszik, hogy ezek akkor a dugós emberkék lesznek.


Én tudom, hogy csak szerelemben tudnék szexelni, de kapcsolatra nem vagyok vevő, így nem szexelek. Nem olyan bonyolult.


Egyszer láttam egy videót egy aszexuális lánnyal, aki elmagyarázta, hogy fantázia szinten tud szerelmes lenni, de élőben taszítja a szex. Hosszabban kifejtette, és nagyon magamra ismertem.

2018. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!