Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közületek azok, akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közületek azok, akik még szüzek, és minden próbálkozásotok dacára csak kudarcok érnek a párkapcsolatok terén, vannak-e úgynevezett bosszúfantázátok?

Figyelt kérdés

a bosszúfantátia egy teljesen természetes, humán reakció a minket ért sérelmek, megaláztatások, ignorálások kapcsán lép fel, sokszor öntudatlanul.


megjelenik az ember fejében egy kép, egy fantázia, egyfajta belső mozi, és akaratlanul is elképzeli, hogyan állna bosszú azokon, akik igazságtalanul bántották.


ez segít megküzdeni a lélektanilag nehéz helyzettel, és legtöbb esetben szerencsére nem realizálódik.

magyarán nem rúgod le a következő buli alkalmával valakinek a veséjét, akitől elutasítást kapsz, de elképzeled esetleg, és ebben semmi szégyenteljes dolog nincs.

sokan érzik magukat bűnösnek, aljasnak, ha bosszúfantáziáik vannak, és inkább elfojtják.


ez azonban egy anonim oldal, szóval jöhetnek!

írjatok életkort és nemet is!



2018. febr. 21. 22:03
 1/10 A kérdező kommentje:
javítom a kérdést: bosszúfantáziátok?
2018. febr. 21. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Volt.

Jarulekos karokat okozott. Elso kapcsolat ez miatt ment tonkre. A masodik is. A harmadik mar nem. Vigyazni kell ezzel. A bosszuvagy/kepzelges alattomos egy dolog, beferkozik a tudatalattidba es onkenytelenul is kerekesszekben, benan viszed a kapcsolatot a szakadek szele fele.

De az elfogadas a behodolas kigyogyitott ebbol. Na meg, hogy tonkre ment ez miatt az elso ket kapcsolatom.

Mostmar nevetve tekintek vissza a 17-18 eves onmagamra, hogy milyen kis bolond/hulye voltam, azok a kepzelgesel, az a bosszuvagy, az a bizonyos "jobb lenne lenni rossznak, mint jonak" erzes. Szellemi fejlodes menetele volt ez.

25f

2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs.
2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Sosem gondoltam ilyenre.

20L

2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a kérdés elsősorban azoknak szól, akik már régóta szeretnének párkapcsolatot, és úgy érzik, már teher számukra a saját szüzességük, vágynak régóta az első szexre, szerelemre, de csak nem akar összejönni nekik.
2018. febr. 21. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

30f, csak akkor egy darabig, mikor elutasítanak, de ez nem tartós,

jelenleg azon dolgozok, hogy ne is legyen ilyen laza legyek sármos és karizmatikus a próbálkozásoknál úgy érezem ez a titok....

2018. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs, sokkal inkább autoagresszió van, ami sokszor durva dolgokra késztet. Olyan érzés, hogy undorral nézek tükörbe és minden nap meg akarom hajtani magam edzéseken, azt nézem, hogy mi rossz épp bennem, amin változtatnom kell, mert az szerethetetlen, ilyesmi. Másokat nem igazán okolok, nem akarok senkin bosszút állni, inkább csak az a kissé elkeseredett vágy van bennem, hogy én is olyan lehessek, akiket szexinek tartanak, akikről olyan lelkesen beszélnek, akikre felfigyelnek, hogy na igen, vele foglalkozni megéri. Magamat érzem még nem alkalmasnak és magammal harcolok, hogy klassz csaj legyek, barátnő alapanyag, feleség alapanyag és "jó nő".

21L


(Bár nekem nem az a fő bajom, hogy szűz vagyok, nyilván, nem dugni akarok mindenáron, hanem azt akarom, hogy valaki érdekesnek, izgalmasnak tartson és maradni akarjon.)

2018. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Eleve elmebeteg dolog ilyen szintű gyűlöletet érezni egy vadidegen iránt, aki egyszerűen csak nemet mondott.

Az ilyen személyiség szinte sugározza magából azt a fekete rosszindulatot, amit a nők meg is éreznek rajtad.

Senki nem akar egy ilyen potenciális kéjgyilkos prédája lenni. Aztán csodálkozol, hogy visszautasítást kapsz?

Egy percig be hidd, hogy mi nők nem szúrjuk ki ezt a típust 0.0001 másodperc alatt. Már a nézése alapján.

Keress fel egy pszichológust, és meséld el neki, hogy miket tennél azzal, aki neket nemet mert mondani.

Mielőtt bekerülsz egy börtönbe, ahol te leszel az új kislány, aki nem mondhat nemet senkinek.

2018. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ööö... szerintem egyáltalán nem természetes reakció.

Soha nem volt ilyen képzelgésem, nem vagyok elmeháborodott. Viszont cserébe eljutottam a rendes párkapcsolatig.

2018. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mai napig van nálam ilyen.


De ne olyan helyzetre gondolj, hogy oda megyek egy lányhoz udvarolni vagy felszedni és ő pedig megmondja vagy megírja, hogy bocs de nem vagy az esetem korrektül.


Ilyenkor 1 max 2 nap után már túl is léptem nem bánkódtam.


De van az a típus aki húzza az agyadat, mert tetszik neki, hogy oda vagy érte, de csak az egoja feltornászásához használ.Hazudozik..

Ilyenkor nem csak a fantáziámban küldöm el a faxba és adok neki vissza mindent.


Másik példa az iskola ahol rengeteg kivételezés, igazságtalanság volt.

Teljesen más elbírálásban részesültek azok akiknek a szüleik ügyvédek orvosok vagy éppen festőművészek voltak mint azok akiknek a szülei teljesen átlagos végzettséggel rendelkeztek.


Abszolút kettős mérce volt.

Neki lehet, neked nem.


De ugyan úgy a családban is volt rengeteg igazságtalanság aminek mai napig iszom a levét.


Nehéz pozitívan gondolkodni és azt érezni belül, hogy Óóó biztos nem akartak bántani csak véletlenül mindig így alakult.

Így természetesen gondoltam arra, hogyan adnám mind ezt vissza, hogy kicsit észre vegyék magukat .


De a tapasztalat az, hogy az az oldal amelyik kibaxott velem soha nem látja be a hibáját, hanem én lépjek túl a dolgokon.


Ezen kívül már csak a gondolattól is ki vannak azok akik kicse.sznek a másikkal, hogy mi lesz ha visszaadja nekik az az ember akivel kicsesztek.

Egyből azzal jönnek, hogy jaj nem szép dolog bosszút állni?

De mikor ők voltak szemetek, igazságtalanok az nem gond, csak nehogy visszakapják.


Szomorú, de ezt tapasztaltam eddig

2020. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!