Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne a leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a leggyorsabban enyhíteni a szerelmi bánatomon? Ismerkedjek férfiakkal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Öööö ha csak dugni akarsz velük akár.. de nem úgy ismerkedj hogy életem szerelmét keresem de még túl se léptem az előzőn.


Én sokat mozogtam (futás), rajzoltam, olvastam, ittam, feküdtem ok nélkül az ágyamban, ettem fagyit meg csokit, aztán csak túlléptem rajta.Az elején magamban ezerszer elküldtem a fenébe, újragondoltam a veszekedéseinket, agyhelyen csaptam volna etc, de szép lassan belenyugodtam, elfogadtam, megbocsátottam azt ennyi.


Ideig óráig lehet, hogy jobb ha ágyba bújsz mással, de hosszú távon nem ez a megoldás, ha le akarsz valamit zárni. Tudom hogy nem vigasztal a dolog, engem se vigasztalt akkor, de ezt is meg kell élni, ez ezzel jár.

2018. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkedj! Ma este ráérsz?
2018. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmenekülni a problémák elől nagyon felnőtt dolog... majd jól belefutsz a kapcsolatfüggőségbe.
2018. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma nem :D
2018. febr. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!