Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha visszaforgathatnád az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaforgathatnád az idő kerekét, mit tennél másképpen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt párkapcsolatra, plátói szerelemre, első vagy sokadig randira, mindenre, ami a szerelem, kapcsolat, vonzalom témakörébe tartozik.

2018. márc. 1. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha valóban lenne az idő visszaforgatására lehetőségem, nem ilyen triviális marhaságokra használnám. Ellenben valamilyen átélhető és használható formában átadnám a korábbi önmagamnak az azóta megszerzett belső fejlettségemet, tudásomat.
2018. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elküldeném a volt barátnőmet a búsba, hogy mást hülyítsen, ne engem. :)
2018. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tul kicsi es keves vagyok ahhoz, hogy onmagamra gondoljak, valami nagy tettet tennek, pl szuletese elott megolnem Hitlert. Na ez hulyen jon ki. Ugy csinalnam, hogy ne szulessen meg inkabb.

Na meg azert, a lottoszamokat megsasolnam.....

2018. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a jelenlegi feleségemet vettem volna el
2018. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az ex barátnőm esetében, maradtam volna abban, amit az elején akartam, hogy nem bízom benne, nem feccölök bele sokat, randizunk, szexelünk, kisebb meghívások, motorozás együtt. De beetetett hogy ő komolyan gondolja, elhittem, sokat költöttem rá, majd dobott az exéért, és átvert.

És közben kihagytam egy nagyon jó lehetőséget miatta, egy olyan lánnyal, aki tényleg illene hozzám, és nagyon nagy az összhang köztünk.

Akkor azt kellett volna mondani az exemnek, hogy "anyád kenyérpiritójával szórakoztt otthona fürdőkádban, ne velem", és randizni a másik lánnyal.

2018. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lennék olyan naív, mint amilyen voltam és vagyok is. Következetes lennék, racionákisabb, nem emocionális. Semmi előnyöm nem származik belőle, hogy ilyen vagyok.
2018. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennek par evet,es kinyitnam a szamat,mikor a platoi szerelmem sokszori szemezes utan vegre odajott hozzam es megkerdezte,hogy leulhet-e.

Csak utana mas is odajott,aztan elkezdett beszelni hozzam,erre meg elment tolunk a platoi.

De reg is volt...:D Megneznem mi sult volna ki belole.

2018. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2018. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most csak néhány hetet mennék vissza, és kicsit türelmesebb lennék valakivel, mert kicsit bezárkózott, pedig jó hangulatban kezdtünk beszélgetni. Ha türelmesebb vagyok, akkor most talán nem azt várnám, hogy mikor enged fel és mikor fog tudni jobban nyitni felém, hanem szép fokozatosan haladnánk.
2018. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindent, de ehhez egy teljes Format C:/S is kellene...
2018. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!