Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok másképpen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elektron kérdése:

Ti mit csinálnátok másképpen, ha lányok a fiúk helyében és fiúk a lányok helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy az embert egy kivülálló jobban látja, mint önmagát. Pláne ha az ellenkező neműről van szó. Olyan dolgokat írjatok, amit általánosságban megfigyeltetek, mint lány vagy fiú viselkedés. Azt felesleges írni, hogy hogyan turkál az orrában, meg miért hor piercinget...vagy mit tudom én. Ezek egyedi viselkedési minták.

Kíváncsian várom a válaszotokat!

Ja és jelöljétek meg kérlek a korod és nemed! Köszönöm!



2012. jún. 8. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha én férfi lennék, segítenék a páromnak a házimunkában, mivel én is nyírom néha a füvet, megköszönném az ebédet, néha önszántamból este mesélnék a gyereknek, csak úgy megölelném a páromat napközben, újítanék az ágyban, és nem várnám el, hogy a nő vigyen mindig színt az életünkbe. Észrevenném, ha új a hálóing, vagy a frizura, és megdicsérném érte.

30/N

2012. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha egy ismerosom testebe bujnak bele akkor megkerdeznem a tobbieket h mit gondolnak rolam marmint a valodi enemrol....
2012. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- Ha én nő lennék, a "mi a baj?" kérdésre nem a "semmi" választ adnám, hanem elmondanám a páromnak, hogy ez és ez a baj, talán tud olyat mondani, ami segít, és nem veszekedés lesz belőle, hanem egy beszélgetés.

- Vásárláskor csak azt venném meg, ami a papírra fel van írva.

- Az 5 perc tényleg csak 5 perc lenne, nem fél óra.

- A fürdőszobát nem sajátítanám ki reggelente.

- A villanybojlerból nem fürdeném ki a meleg vizet.

- A fürdőszobában a férfi dolgainak is hagynék helyet a polcon.

- Ha a tejet úgy teszi vissza, hogy alig van benne, nem tartanám világvégének.


24/f

2012. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a lányok helyében megpróbálnám kevésbé túlbonyolítani a dolgokat, és egyszerűen egyenesebb és határozottabb lennék, különösen párkapcsolati téren, mert tapasztalatból tudom, hogy sokkal rosszabb valakit bizonytalanságban tartani, mint egyenesen, még az elején megmondani neki mondjuk, hogy: Nagyon bírlak, de nem akarok tőled semmit, mert ez meg ez nem tetszik veled kapcsolatban. Ezen kívül csak bizonyos dolgok terén a túlzott érzékenységen változtatnék pl. ne veszekedjen azért, mert a fogkrémes tubus közepét nyomom, vagy mert véletlen elfelejtem kivinni a WC-papír gurigát. Nagyjából ennyi. :) 19/F
2012. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a férfiak helyében gyakrabban mondanám el, ha valami nem tetszik a barátnőm viselkedésében. Ugyanis ha magában tartja a dolgokat és egyszerre, egy nap jön ki az egész, az úgy fájó tud lenni egy lánynak. Egy "azért nem hívom fel a hibáidra a figyelmedet, mert akkor kb. minden héten veszekednénk" mondattal nem lehet elrendezni a dolgokat. Igenis beszélni kell és meghallgatni a másikat és nem magunkban elfojtani dolgokat és megvárni, hogy egy nap mindent kipakoljunk és a lány kb. azt se tudja, hogy mi van.


22/N

2012. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!