Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miket tudnánk csinálni kettesb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tudnánk csinálni kettesben a barátommal?

Figyelt kérdés
Bármilyen tevékenység, program jöhet amit kettesben tudnánk csinálni a barátommal
2018. márc. 7. 19:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék
2018. márc. 7. 19:50
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Szexeljetek
2018. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Pedig van normális válasz, a legjobbat a 10-es írta. Tuti nem fogtok unatkozni :)
2018. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Haha köszi, bár sajnos rendesen elírtam azt az egy kis mondatot :)
2018. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem számít, én értettem így is, nekik meg lehet ez egy közös fejtörő :)
2018. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem vagytok azonos nemüek akkor 14 év fölött akár gyereket.
2018. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

"Flóra, csináljunk gyereket,

hadd vessen cigánykereket

mert én nehéz vagyok már


s elviszi könnyü szerelem,

hisz hogy én legyek hűtelen

ahhoz nehéz a szívem.


Fényszóróként kutatja

mint öntudatos űrt, a lelkemet


hogy valóban imádjalak

a telhetetlen űr alatt

és mégse csalj meg engem."

2018. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Írjatok könyvet az Észak-Alföldi kisrágcsálók éjszakai párzási szokásairól! Szívesen lektorálnám.
2018. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Mit tudnátok csinálni? Egy kondér virslis lecsót nekem. Éppen megkívántam.
2018. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk közösen filmeket, sorozatokat nézni. Szoktunk közösen olvasni is, ami így biztos hülyén hangzik, de néha jó együtt befeküdni az ágyba egy vastag takaróval, teával és olvasni, utána pedig beszélgetünk róla és szoktunk könyveket is cserélni. Szoktunk együtt tanulni is, ami megint fura lehet, de én szeretem, mert motiváló. Szoktunk együtt főzni, sütni, kreatívkodni, barkácsolni. Valamint szoktunk társasozni is (monopoly, gazdálkodj okosan, cluedo), volt hogy twistereztünk is, de az ketten nem olyan jó móka. Valamint sokszor szimplán csak beszélgetünk és közben elrágcsálunk, iszogatunk közben. Ha pedig kinti program, akkor séta, mozi, tollas, biciklizés, kirándulás, voltunk szabadulószobában is (tök jó volt) vagy jó időben piknik.
2018. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!