Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha van barátnőtok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha van barátnőtok és kollégák vagytok egy olyan lánnyal, aki tetszik, hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Velem jó fej,de azért kerül és meg jatsza magat,nem viselkedik mindig természetesen.
2018. márc. 11. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy azzal aki nem tetszik.
2018. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez kellemetlen szituáció.

Nehéz leplezni a dolgot.

2018. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig örülj,amíg foglalt pasiként kerül!Csak nem akarod magadnak a bajt.
2018. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak tetszik, akkor ugyanúgy, mintha nem tetszene.

Ha ennél több, akkor már zűr van - vagy próbálom elkerülni, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz vagy ha kezdek belezúgni, akkor választok.


Mit takar, hogy kerül, játsza magát és nem viselkedik természetesen?

2018. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan,mint amikor normális. Rajatszik dolgokra,felvesz egy stílust ami nem önmaga. Mintha egy tanár bácsi beszélne felsőbbrendűen valami hülye témáról. Affektál ilyesmi,nem engedi el magat olyan fura.
2018. márc. 12. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 szerinted elképzelhető, higy baromura zavarban van? Nem tudja, hogy viselkedjen? Csak ha egymás közelében vagytok akkir furcsa a viselkedése?
2018. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nincs zavarban. Olyan magabiztosan nyilatkozik és viselkedik, hogy az már durva. Én meg ilyenkor össze parazom magam. Össze megyek picire. Az az érzet alakul ki,hogy ő erős egyéniség én meg gyengusz leszek. Ha lenne alkalom beszelgetni mondjuk egy eseményen csak pár szót vált és utána megs másokhoz dumálni. De elkaptam egy két nézést mikor megnézte a ruhámat vagy éppen megdicsérte valamimet. De nem tudom,nehéz eldönteni mit gondol.
2018. márc. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!