Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják azt, hogy egy nagyon rossz külsejű férfi ne merészeljen beleszeretni attraktív lányba? Ha nem mondjuk ki másoknak, attól még titokban tetszhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyet senki nem mond. Abba szeretsz bele, akibe csak akarsz. Max. annyit mondanak, hogy ne várd el, hogy viszonozza.
2015. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
mert a mai világban a nőnken nagyon ki nyílt a csipájuk olyanok lettek mint a férfiak és dirigálnak!
2015. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz. Domináns szerep jutott nekik.
2015. szept. 29. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet én még nem hallotta, hogy ne merészeljen beleszeretni. Az más kérdés, hogy mennyire kerül ez viszonzásra. És mit takar a rossz külső?
2015. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát én ilyet a nőtársaimtól sose hallottam, csak az itt egymást hergelő frusztrált fiúkáktól szoktam ilyen mondatokat olvasni. :-)
2015. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
# 3: a vonzalom nem dominancia kérdése. Egy szubmisszív nő is el tudja dönteni magáról, hogy vonzódik-e valakihez, vagy sem.
2015. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A rossz külső számomra esetlenséget takar. Erről a szóról semmi pozitívum nem jut eszünkbe.
2015. szept. 29. 11:52
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos elégszer kellett visszahallanom a volt barátnőmtől, hogy a legjobb barátnője szerint én nem érdemlem meg őt. Indoklás: nem vagyok egy álompasi. Mások ugyanezen a véleményen voltak: túl szép hozzám. Akkor miről is beszélgetünk? Ezek után ne merjek szép lányba szerelmes lenni? Vagy csak nem mondjam ki?
2015. szept. 29. 12:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Önkorrekció: ne mondjam ki?
2015. szept. 29. 12:05
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
én csak olyat olvastam itt eddig, hogy hogy képzeli a szép lány, hogy nem tetszik neki a csúnya fiú., milyen felszínes, ha megismerné vonzónak találná stb. erre szokták írni, hogy milyen jogon várja el, hogy a szép lánynak a csúnya fiú kelljen. de azt senki nem mondta, hogy nem szabad beleszeretni.
2015. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!