Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés

Szeretném minden nap meglepni valami aprósággal a párom, hogy kifejezzem neki mennyire hálás vagyok neki. Látástól vakulásig dolgozik, hogy végre összetudjunk költözni. Sajnos nekem nem volt ilyen szerencsém, ugyanis engem nem vettek fel a megpályázott állásokra(vagy vissza sem hívtak), szóval nem tudok beadni a közösbe.

Hiába keresek továbbra is ezerrel munkát bűntudatom van, hogy amíg én itthon "ücsörgök" a párom megszakad a melóban. Ezért gondoltam, hogy kárpótlásként és motivációként mindig meglepném valami aprósággal a nap végén. Ma sütöttem neki egy tálca süteményt, holnap a kedvenc ételével szeretném meglepni. Milyen dolgokkal tudnék még kedveskedni neki?

Férfiak ti minek örülnétek?

Nők ti mivel lepitek meg a párotok egy hosszú munkanap után?



2018. márc. 13. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy tal pacalporkoltnek, petrezselymes fottkruplival, kenyerrel, erospaprikaval, egy jo hideg sorrel vagy kolaval.
2018. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

A friss meleg étel az nálunk alap. Az én párom szereti a hideg sört is,ha például azzal várom haza.

Attól függ milyen tipus a párod,van aki szereti a forró fürdőt is.

Gondolom ha nem dolgozol akkor apró kis ajándékok kilőve. Ugyhogy hirtelen több ötletem nincs. Szex...

2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Anál szex, spontán oral, pikáns fénykép napközben. A pasik ezeknek örülnek. Egy szelet csoki a kabátja zsebébe.
2018. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Es mi lenne ha esetleg keresnel egy masik munkat.

Takaritas, arufeltolto stb. Tescoba egybol felvesznek mert keresnek embereket. Gyarakban is keresnek embereket, ott rogton felvesznek barkit. Es eleg jol keresnek amugy, az arufeltolto is.

2018. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 nem szereti :D

#2 Nálunk is az lenne, de az anyja főz rá otthon olyankor nem főzök én is. Nem nagyon adnék alkoholt a kezébe(nem tesz jót neki)

#3 Ezeket mindig megkapja a csoki viszont jó ötlet :D

2018. márc. 13. 13:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Tescotól jöttünk el. Egy rémálom volt mindkettőnknek xd
2018. márc. 13. 13:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem takarítónak is, de mindenhol min. 1-2 év munkatapasztalatot várnak el :/
2018. márc. 13. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem, ha minden nap megleped valamivel, egy darabig jó csak, utána természetesnek fogja venni és nem lesz már túl nagy dolog.

Szerintem rendszeresen lepd meg, de nem minden nap.

Azt tudom leírni, amiknek én is örülnék. Pikáns képek, spontán orál, erotikus üzenetek a nap folyamán, nagyon jó tud lenni. Amikor hazaérek, pedig ne kelljen már semmit csinálnom, csak a pihenésre és kettőnkre koncentrálnom. Egy forró habfürdő közösen, isteni.

Viszont, ha Te is dolgozni fogsz, már ezek nem élnek. Egyenlően kell elosztani utána a teendőket, utána ne szolgáld ki, hanem ő is szolgáljon ki téged, ha úgy adódik. 28/f

2018. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

#8 Neked főleg a jótanácsot. :)

2018. márc. 13. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Masszázs
2018. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!