Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most lesz a 2. évfordulónk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz a 2. évfordulónk, hogy eljegyzett a párom. Szerintetek mivel lepjem meg? Férfiak ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hátmaszirozásnak
2015. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

hát ez most lehet nagyképűen fog hangzani, de nekem mindenem meg van, amim meg nincs azt meg megveszem magamnak...

szóval nekem nem kellene ilyen olyan dolog, viszont ami tuti nyerő lenne nálam az egy finom süti :P


22F

2015. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nőként írok, de az én párom is imádja a hátmasszázst. Valamilyen masszázsolajat ha beszerzel, telerakod a szobát gyertyákkal, beraksz valami relaxáló zenét és megmasszírozod. Tuti, hogy imádni fogja.

Szerintem egy élmény meglepetést jobban tudnak értékelni a férfiak, mint egy tárgyat. Sőt legtöbbször olyan tárgy nem érdekli őket, ami megfizethető összegben van (mobil, autó stb.)

Esetleg még közös fotóalbum a fontosabb eseményekkel, dátumokkal.

Jó ötlet lehet a kedvenc ételét elkészíteni, szív alakú süteménnyel desszertnek stb.

2015. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Egy hatalmas sz*pás
2015. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Hatalmas sex, aztán végre egy esküvői dátum kitűzése...
2015. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Két éve a völegényed ??? Ideje az esküvö napját kitüzni.. / ha rákérdezel az idöpontra biztos a meglepetés...
2015. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Eljegyzési évforduló? Ilyenről még nem is hallottam...Magyarán emlékeztetni szeretnéd, hogy a napjai meg vannak számlálva?
2015. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mire vágyik a legjobban.
2015. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Benzint a motorba aztán hadd menjen. Ez tuti ötlet ;)
2015. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Egy olyan nőnek örülnék a legjobban, akit el akarok venni, és nem 2 ėvig jegyben járni vele. Nem gondoltál még bele, hogy miért nem vesz el?
2015. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!