Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom állandóan hangos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan hangos csörgőre ébred! Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan éles kukérokolás hanggal ébreszti magát, ami borzasztóan zavar, mert hétvégén is felver már negyed 6-kor...Semmi dolga nincs, de azt mondja ettől kipattan az ágyból és az egész napja sokkal jobb, frissebb... engem viszont borzasztóan zavar, többször megértem, hogy változtasson ezen, de semmi...a szakításon gondolkozok már...ma is 2 órája ébren, én meg csak itt fekszek és nem tudok már pihenni miatta...
2018. márc. 15. 07:18
 1/10 A kérdező kommentje:
*megértem = megkértem
2018. márc. 15. 07:19
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Brainstorm...
2018. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha ettől eltekintve jó a párkapcsolat, akkor a különalvás mint opció? Ha több gond is van, és ez csak az utolsó csepp a pohárban, akkor neked kell tudni, érdemese-e folytatni. De ez olyan apróság az élet nehézségei között, hogy én CSAK emiatt nem szakítanék. Ha nem szeretitek egymást, szakítsatok.
2018. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor aludjatok külön, de nem kell minden pitiáner dologra azonnal rávágnu, hogy akkor szakítóok. Kislány, az életben vannak sokkal megpróbáltatóbb helyzetek. Ha itt szakítasz, akkor a nehezebb helyzeteknél mit fogsz csinálni?
2018. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha más gond nincs, akkor azért külön is lehet aludni, ez is olyan, mint másnál mondjuk a horkolás, van, aki nem tud aludni horkolás mellett, megoldják külön helyiségben, ettől még a kapcsolat működhet jól, de én úgy gondolom, más is lehet a háttérben, ha már ilyen apróság is felbosszant.
2018. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem a barátnőm ébresztője idegesített amikor osszekoltoztunk... Percekig szólt, mire felkelt rá es hetente cserelgette, nehogy hozzaszokjon. En sem tudtam hozzaszokni. Foleg, hogy en rezgőre ebredek, nem csengohangra. Ha nagyon muszáj, akkor is valami zenei dallamra. Nem valami riasztóra, ami már korán reggel kib***a a szívemet. Nálam költöző ok lett volna, de a kedvemért egyrészt valami kevésbé irritáló csengohangja lett, másrészt rajott, ha időben lefekszik és kipiheni magát, akkor a csendes dallamra is fel tud kelni, nem kell legiriado vagy rockkoncert, sem kakaskukorekolas.
2018. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kotkodácsolj neki válaszul, akkor tényleg a baromfiudvarban érezheti majd magát és még frissebb lehet a napja. :D
2018. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan szomszédom, aki nagyothalló, és random időközönként éjjel (akár éjfélkor is) hangosan néz tévét, ami áthallatszik a falakon keresztül, olyankor én nem tudok könnyen elaludni, és nem tudok reggel ébresztő nélkül időben felkelni, csendes zenére meg pláne nem, szóval nekem is olyan ébresztőm van, amire véletlenül sem tudok visszaaludni. Munkanapokon 7-kor indulok dolgozni, a 8 óra alvás ritkán van meg, inkább csak pihenőnapokon, hétvégén meg szabadság alkalmával.
2018. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk párom 2 órával korábban kel, mint én, munka miatt, így ő egy egyszerű dallamos ébresztőt használ, és utána bezárja a háló ajtaját és kint készül össze csöndben. Persze néha felkelek így is, de igyekszik. Szerintem ez lenne a normális, előfordulhat, hogy eltérően kell ébredni, de attól még nem kell minden áron lesz.rni azt, aki még aludna. Este ő fekszik előbb, én akkor vagyok már csöndben, mert néha később fekszek le, és nem keltem fel hangoskodással.
2018. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó nagy bunkó a barátod. Ha ezt az egyszerű dolgot nem tudod megbeszélni vele, akkor mi lesz majd később? Könnyen lehet, hogy ebből Y lesz
2018. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!