Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hagynom kéne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagynom kéne az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (20), akivel már elég régóta, mindennap beszélgetek, volt, hogy találkoztunk párszor, de annak már jó pár hónapja, de azóta is mindig beszélünk. Rákérdeztem nála már egyszer, hogy miért nem találkozunk, mindig azt mondta, hogy nincs ideje, és el is hinném neki, mert a végzős évében van, de közben meg, ha pl kérdeztem tőle, hogy mit csinál hétvégén, mindig annyit mondott, hogy semmit csak fekszik... most akkor csak szórakozik velem, vagy mi? Miért ír, ha közben meg lehet, hogy nem is akar tőlem semmit? Tisztára erőltetettnek érzem már a beszélgetést, de mégsem hagytuk még abba. Már nem tudom mi legyen. 19/L

2018. márc. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik aztan eluti veled sz időt. Nem vesz komolyan szard le. En sulizom es melozom mégis meg tudom oldani hogy barátnőmmel legyek..akkor szerinted? :)
2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre minek pazarlod az idődet?
2018. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig amikor felmerül ez a kérdés akkor hagyni kéne az egészet.
2018. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert az elején nagyon aranyos volt, tökre az jött át nekem, hogy ebből akár lehet is még valami, erre egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Egyszer sem éreztem úgy, hogy csak szórakozna velem. Meg nem is olyan srácnak ismertem meg, és ezért nem is értem mi történhetett, meg, hogy miért nem találkozunk már. Azért köszi a válaszokat.
2018. márc. 19. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elején mindenki tud aranyos lenni..

Ha annyira fontos lennél neki mint ő neked akkor hidd el hogy találna időt arra hogy találkozzatok..sajnálom de ez a fiú csak szórakozik veled,unatkozik ..

2018. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándításból, de valószínűleg annyira nem érdekled. Ha érdekelnéd akkor keresné az alkalmat a találkára folyamatosan. Hasonló helyzetben voltam mint te és velem is ez volt.
2018. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam biztosan úgy érzi nem passzolnátok, vagyis nem vonzódik hozzád eléggé. De attól még elbeszélget veled, az is lehet úgy gondolja talán mégis csak beléd szeret majd idővel ha jobban megismer.

De az is simán lehet hogy csak jó időtöltés neki veled irkálni, és soha semmi nem lesz köztetek.

2018. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!