Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik utalhatnak arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik utalhatnak arra hogy szerelmes lenne belém a legjobb lány barátom? 20F.18L

Figyelt kérdés
elősszőr is már évek óta jó barátok vagyunk.. én tőbbet éreztem iránta mindig is mint barát csak probáltam el titkolni előle mert ő nem szeretett viszont ugy engem.. de most fordult a kocka ugy érzem.. ő az aki keres minidg űzen menjek hozzá.. ott vagyok szinte egyszer azt sem tudja hogy legyen a kőzelembe máskor meg menekűl előlem.. mostanság azt tapasztaltam mintha nemileg vonzodna hozzám.. esténként mindig fogdos.. és ő oda álitsa hogy csak vicc.. de én tudom hogy ez nem az mert a viccnek is meg van a határa.. na és nem csinálna belőle akkor rendszert.. én meg vissza fogdosok neki.. teljesen más lett mint volt mikor a kőzelébe vagyok rám néz nagyon furcsa fejet vág de szerintem direkt csinálja .. egy jó választ szeretnék erre az egészre hogy mit csináljak vagy épp mit hidjek még ilyenbe nem volt még részem

2018. márc. 19. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

nyugi, biztos nem szerelmes beléd.


ilyen helyesírás mellett én is kiábrándulnék.

2018. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!