Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok szerelmes, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes, mert külsőleg nem vonzódok a páromhoz de tökéletes minden másban akkor legjobb lenne szakítanom?

Figyelt kérdés

3 éve együtt élek a vőlegényemmel, imádom szeretem , egy tökéletes apa jelölt! Mikor megismerkedtünk egy szörnyű csalódáson mentem keresztü. Akkor rájöttem hogy nem számít a külső a belsőt nézzem elsősorban. Tudtam hogy ő olyan ember amilyen nekem kell. Minden tökéletes a kapcsolatunkban , tényleg apró hibát nem tudok mondani , mindenben melettem áll , szeret , gyereket akar , elakar venni, tapintatos , segìtőkész... nem is sorolom midnen megvan benne ami nekem kell.Tökéletes.A szex is működik közöttünk, előtte senkivel nem volt ilyen jó. De nem vagyok szerelmes , sajnos ebben szerintem a külseje gátol hogy az legyek. Nem csúnya ember , csak egyszerűen nem vonzódok a testéhez. Annyira nehéz ezt elmagyarazni. Ne kövezzetek meg érte. Tisztában van az érzéseimmel , persze nem iylen szókimondoan beszélek vele erről de tudja.

Megismertem valakit a munkahelyemen , nem nem vagyok szerelmes belé. De külsőleg már jobban megérint. Egy pár napja, kettesben maradtunk és bókolni kezdett , simogatni, és annyira jól esett, hogy hagytam magam. Megcsókolt. Iszonyat jó volt. Azóta mikor a párommal csókolózok vagy lefekszünk egymassal próbálom rávenni hogy hasonló mozdulatokat tegyen mert olyan jó és más volt vonzó nőnek éreztem melette magam.


Elfogom mondani hogy megcsaltam , de nem tudom mit közöljek vele még, a szakításon gondolkodom , nem tudom lebirok e élni így egy életet.

Mindenki azt mondja a szerelem elmúlik egy idő után , tehát sosem lehetek egy külsőleg és belsőleg tökéletes emberrel szerelmesen életem végéig. Akkor mégis lenne éttelme felborítanom az eddig kialakított életünk?


2018. febr. 10. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a másik srácról szóló részhez nem értem, azt gondoltam " szakíts vele, mert úgyis lesz valaki, aki jobban bejön." És lőn, volt egy. Tartom magam a gondolathoz, szakíts vele, mert lesz valaki, aki külsőleg és belsőleg is szinte tökéletes, de neked nem ő az. Jobb mindkettőtöknek.
2018. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok no leelt igy egy eletet es sokan ma is ezt valasztjak, de ezt teljesen tudatosan teszik, nem elik meg igazi aldozatkent es nem inognak meg. Te nem igy erzel, meg hazasok se vagytok, de mar elegedetlen vagy. Szerintem emiatt neked ez nem jarhato ut, hiaba lennenek ezzel elegedettek mas nok.
2018. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint a kérdező. Csak én leléptem az 5 éves kapcsolatomból, a nagy szerelemért. Jóképű, beindít, nőnek éreztem magam mellette. Viszont az összes többi dolog hiányzik belőle, ami az exemben megvolt. Most fogunk szakítani, ugyanis nem működik. Vissza megyek az exhez. Pedig tudom, hogy mellette már sosem fogom megélni ezt a nagy szerelmet. 😞 Veled mi történt azóta?
2020. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!