Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk az eleje óta. Tartható-e úgy ez a kapcsolat, hogy csak ritkán találkozunk, ill. kapcsolatnak számít ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 2 hónapja vagyunk együtt a párommal, külön városban élünk. Mindennap beszélünk. Ugyanannyi idősek vagyunk (24 évesek), és mindketten dolgozunk, így hétköznap amúgy sem tudnánk sok időt találni a találkozásokra. (bár a kezdeti időszakban még meg tudtunk oldani 1-2 kósza órát néha, csak hogy lássuk egymást.) Mostanra már előfordul, hogy csak 2 hetente hétvégén tudjuk összehozni, és akkor sem túl sok időt töltünk együtt. Azt érzem rajta, hogy nem is töri magát, hogy az amúgy tervezett, de később lemondott találkozók összejöjjenek vagy megvalósuljanak, általában munkára vagy fáradtságra hivatkozva. A randikon viszont minden stimmel, szinte csüngünk egymáson.

Lehet-e egy így indult kapcsolatból hosszabb távra tervezni?



2018. márc. 22. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék, de rólad van szó, neked kell tudnod.
2018. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

“A randikon viszont minden stimmel, szinte csüngünk egymáson.”


Kedveském, nekem az egyéjszakás kalandjaimról is elmondható ugyanez, minden ember szereti az ölelést, a kedveskedést, puszizkodást, de ez nem jelenti azt, hogy bármi többet kell gondolni a dologba :) Nekem ez így biztosan kevés lenne egy kapcsolathoz, főleg az, hogy nemis töri magát, hogy gyakrabban találkozzatok. De te tudod.

2018. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Azt érzem rajta, hogy nem is töri magát, hogy az amúgy tervezett, de később lemondott találkozók összejöjjenek vagy megvalósuljanak, általában munkára vagy fáradtságra hivatkozva. "


Ez a probléma, hogy ő megelégszik ennyivel. Így nem sokáig tartható fent.


Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsolatban, minden héten egy nap tudtunk 8-9 órára a két város között félúton talizni, ha mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál. Hétköznap skype-oltunk és fb-on üzeneteket váltottunk. Sokat beszélgettünk. Decemberben az én városomba költözött. Ő 33F én 27N.


A távkapcsolat tartható egy ideig, ha mind a ketten akarjátok és tesztek is érte, hogy működjön, és van rá esély, hogy a távolság csökkenjen egy idő után.

2018. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel ő nem törekszik arra, hogy lássátok egymást, ennek így nincs sok volt esélye. Egy kapcsolatnak akkor is működnie kell amikor fizikai távosság van köztetek. 2 hónap után 2 hetente? Az kevés.
2018. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből bármi lehet, sőt még az ellenkezője is...😀

Nem tartható fenn hosszú ideig, főleg így...de legyen szerencsétek.

2018. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte szóról szóra ugyanez igaz ránk is a párommal. Viszont mi minden hétvégén találkoztunk engem helyezett előtérbe tehát rajta lehetett látni hogy akarja ezt velem. Egy hónapja a városomba költözött. Mi 9 hónapja vagyunk együtt.


Azt gondolom egy darabig biztosan lehet húzni de azért évekig nem feltétlen jó. Hiszen hol maradnak a közös élmények pillanatok?


24N

2018. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!