Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha a fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a fiú aki tetszik féltékeny a BARÁTNŐMRE?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm,sokat hülyéskedünk,nevetünk,

vásárolunk stb. De ez teljesen normális. Ő viszont féltékeny(nem csak rá) pedig nem hanyagolom el miatta őt... ennyire birtokló lenne?

(Még nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk)

Én 19,ő 23


2017. okt. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

És te egy ilyen kisfiúval akarsz együtt lenni, aki nem érti meg, hogy a barátnőd is fontos számodra, akárcsak ő?


Lehet, hogy igen, birtokolni akar, hogy csak vele legyél.

2017. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másban nem "kisfiú",csak ez az egy ami eddig kicsit aggaszt. Nemtudom volt-e már valakivel hasonló,főként ezért tettem fel a kérdést.
2017. okt. 18. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miben nyilvánul meg féltékenysége?
2017. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haragosan néz,a barátnőmmel szemetkedik (pl,beszól) stb.
2017. okt. 18. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem féltékenység. Pusztán látja, hogy a barátnőd baromi rossz hatással van rád, és a legrosszabbat hozzátok ki egymásból. Nem vagy olyan értékes, mikor a barátnőddel vagy, úgy viselkedsz mint egy értéktelen kislány. Általában az ilyen "barátnők" szokták azt mondani az első kapcsolati problémátoknál, hogy "úúúr isten ez de gáz, azonnal szakíts vele, te ennél jobbat érdemelsz" és társai. A párod nem féltékeny, csupán abszolút reálisan látja, hogy mennyivel "kevesebb" vagy, mikor a barátnőddel vagy, és hogy a barátnőd mennyire lehúz téged egy olyan szintre, amin ő nem szeretne látni.
2017. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak félt a párod .Egy vásàrlás sztem belefér .Anno én is elmentem a bnömmel shoppingolni és jókat beszélgettünk és a pàrom nem csinàlt belöle ügyet .De ha buliba hiv a bnőd akkor gondold végig hogy mit kockàsztatsz .
2017. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem normális. A szeretet nem egyenlő a birtoklási vággyal. Ha folyamatosan féltékenykedik és ráadásul bunkózik mindenkivel, aki csak szóba mer állni veled, az vagy erős birtoklási vágyra és/vagy rettentően alacsony önbecsülésre vall. Akárhogy is, ebből TE nem jöhetsz ki jól.

Próbáld meg megbeszélni vele, hogy viselkedjen felnőttként, vagy felejtsétek el egymást. Az ilyen kapcsolatok rendkívül mérgezőek szoktak lenni.

2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!