Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit és miről beszélgetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit és miről beszélgetnek az emberek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk a barátommal. Mi nem beszélgetünk könyvekről, meg tök sok mindenről amiről talán kellene.

Mi csak vicces dolgokról beszélgetünk, van egy saját perverz humornyelvünk amit csak ketten értünk meg, néha a gyerekkorunkról, az ismerőseinkről és a munkánkról. Kellene intellektuálisabb témákról is beszélgetni? Könyvek, színház, politika?



2018. márc. 28. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdések ezek úristen.. Arról kell beszélni, ami jól esik. De ha te nagy értelmiséginek akarsz tűnni, elkezdhetsz színházakról beszélni neki, max hülyének néz.
2018. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a politika ezekben a napokban, hetekben elég komoly témát szolgáltathatna :D
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hü.lye kérdés...én pl nagyon szeretek olvasni, ő meg abszolút nem...később lehet ha már lehámlik a szép új szerelem hatás akkor nem marad téma. Nem mintha a többi ismerősömmel tudnék könyvekről beszélgetni....akivel meg tudok azt meg alapjáraton halálra unom.
2018. márc. 28. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még a haverjaimmal sem tudom miről kellene beszélgessek... A poénkodás nem megy valami jól, értelmes témákat meg a többi ember unja, ellenkező vélemény esetén jól lecsesznek és nem beszélgetünk róla többet, pedig én szeretnék.
2018. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig van valami. Mi történt velünk aznap, vagy ha hallottunk, lattunk valami érdekeset..aztan innen tovább gördül a téma. Ha nem is a párkapcsolatodban,de más emberrel biztosan volt részed élvezetes beszélgetésben, mikor nem kellett keresni a témát...az én párom se olvas könyveket, de attól ha én olvasok valamiről, még elmesélhetem neki, ő is mesél nekem filmekről, amiket én amugy sose néznék meg, mert nem az én zsánerem...
2018. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"akivel meg tudok azt meg alapjáraton halálra unom."

Na tessék. Azt se tudod mit akarsz!

2018. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy általában magát az embert unom halálra, nem amikor a könyvekről témázunk...

De köszi a válaszokaz közben rájöttem h tényleg sokkal jobban elbeszélgetek a barátommal mint bárki mással, mert nem untat.

2018. márc. 28. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mi a téma mert jó együtt. Nem? Ne méregesd más párokhoz a ti kapcsolatotokat ez magánügy. Nem kell senkinek megfelelnetek csak egymásnak.
2018. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mirol!

Nekem nagyon muvelt parom van, meglepo tudasa van, iszonyatosan olvasott, de annyira nem erdekli ez mint tema, hogy ha en olvasok is valamit, neki annyi a megjegyzese ra: “mar ki is olvastad?”

Egyszeruen nalunk ez nem tema. Sok millio mas meg igen.

Ugyanugy poenkodunk, de ha kell komoly temakat is boncolgatunk.

Hogy mennyit?

Valtozo. Van hogy egesz nap be nem all a szank, de van olyan is hogy kire hazesunk munkabol mar csak meghalni van eronk, es inkabb csak logunk, semmi kedvunk beszelgetni max egy rovid jo napod voltra telik.

2018. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A lényeg, hogy figyeljetek egymásra, amikor az beszél. A baj ott kezdődhet, ha már nem érdekel a MÁSIK, nem az, amit MOND.
2018. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!