Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban élők! Több éves kapcsolatban, milyen programokat csinaltok együtt, és milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a barátnőmmel, a mozi, vagy egy vacsi már "unalmas" számunkra. Mivel átlag fizetésből élek, és a lány még iskolába jár, így általában én fizetek mindig. Utazgatás, nyaralgatás max évi egyszer fér bele, a bulikat nem szeretem. Valami tipp, hogy mit csináljunk hogy ne legyen unalmas a kapcsolatunk, de mégse kelljen vagyonokat ott hagyni sehol? Szerintetek milyen sűrűn "kell" programokat csinálni? Minden hétvégén? Kéthetente, esetleg havi egyszer? Nekem havi egyszer férne bele, de ez nem kevés? Elvégre most vagyunk fiatalok...

22/F



2018. febr. 1. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A válás az egy jó közös program volt és megszervezték az időpontokat is nekünk :). Olyan jól sikerült, hogy szerencsére már nem is kell több közös programot szerveznünk. :D 38F
2018. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok? Mi érdekel titeket? Mi pl szeretjük a múzeumokat, Pesten rengeteg can. Szeretünk elmenni másik városokba csak úgy sétálgatni. Szeretünk várakhoz kirándulni, túrázni. Ha jó idő van piknikezni közeli erdőnél vagy tónál.


Nézzetek körül, milyen lehetőségek vannak a közeletekben.

2018. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sok minden függ attól, hogy milyen anyagi helyzetben vannak a felek.


Amikor én suliztam és a párom is sulizott vagy már dolgozott, ingyenes programokat néztünk főleg. Mondjuk nem tudom, hol laktok, Bp-n annyi van ilyenből, mint a nyű. Ingyenes koncertek, kiállítások, múzeumlátogatási lehetőség pirosbetűs ünnepnapokon, Budapest 100, a víz világnapja, A kulturális örökség napjai, ARC kiállítás. Emellett akkoriban én lelkes nyereményjátékozó voltam ilyen programlehetőségekre (színház, mozi, kiállítás, koncert) - manapság úgy látom, kevesebb ilyen lehetőség van pl. port.hu-n és fidelión, mert anno én ezekre jelentkezgettem végig. Ehhez mondjuk az kell, hogy a párja az embernek kellően spontán legyen, mert ált. 1 nappal az esemény előtt derül ki, hogy megnyerted. Magamtól én inkább színházra költöttem ösztöndíjamból, az azóta is nagy szerelmem. Mióta van állásom, sokkal többször is járok.


Nekem a min. heti-kétheti 1 kimozdulás ideális, de ha nincs rá pénz, akkor nyilván nem teszem, és nem dőlök a kardomba. Ebből persze nem mind feltétlen fizetős - ebbe beletartozik az is, ha átmegyünk vendégségbe egy ismerőshöz, vagy elmegyünk kirándulni, sétálni (pl. Vár, Margitsziget), nevezetességeket nézegetni, vagy ha kultúrházba megyünk ingyenes programra.

Ja mondjuk nálunk ez még azzal is meg van spékelve, hogy a páromnak kevesebb az igénye kimozdulni, és megbeszéltük, hogy abban az esetben, ha nekem van, neki meg nincs, én elmegyek másokkal vagy egyedül. Azzal is spóroltunk a közös költségvbetésből :D.


Ami tippem még van:

- moziba akciós napkor, moziünnepkor

- színházat Maesteszinhaz.hu-ról

- ha van társaságotok, csomó helyre leosztva a költségeket annyira nem is vészes az ár (pl. szabadulószoba)


Plusz otthon tespedéses napokat is fel lehet dobni, hogy ne legyen unalmas a kapcsolat. Hogy ne csak tévénézés, filmnézés, netszörfölés, házimunka meg szex legyen. Mi pl. társasozunk, van, amikor logikai feladványokat oldunk meg, "ismerd fel a dalt 2-3 mpből" játékot játszunk, kézműveskedünk, közösen főzünk, külön-külön neten bizonyos témára keresgélünk vicces dolgokat (pl. félrehallott dalszövegek, félrefordított dalcímek stb.).

2018. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Múzeum. Nem drága, van diákkedvezmény, ha érdekes a kiállítás, többórás program. Ha van a környéken tanösvény, kiránduló útvonal, az is jó program. Ha van biciklitek, mehettek kerékpár túrára. Kicsit költségesebb az aquapark, élményfürdő. Ha szerettek úszni, mehettek simán uszodába, aztán beültök a szaunába.
2018. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De tényleg jó lenne tudni, hol laktok. Úgy jobban tudunk konkrét tippeket adni.
2018. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hegyvidéken lakunk, kirandulas lehetőség 1000van.
2018. febr. 1. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Srác, Hegylakóként millió lehetőséged van, plusz, amit a többiek felsoroltak. :D
2018. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Októbertől-áprilisig zömmel benn vagyunk, mert esős hideg, ködös az idő.


Ilyenkor max. elmegyünk néha fonduezni, vagy sörözni. Mozi kiesik, annyira nem megy a német :D


De amint megjön a tavasz, olyan április környékén szinte minden hétvégén megyünk valahová. Vagy tavakhoz, vagy a hegyekbe, Alpok, Versascatal, Lauterbrunnen, séta a Walensee felett, nyáron tóparton sátorozunk, stb. :)

2018. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!