Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan fiúval/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan fiúval/férfival, aki furcsán jár, vagy akár nem is tud járni?

Figyelt kérdés

Például adott egy jóképű, helyes pasas, udvarias, kedves, és udvarolni kezdene nektek. Nem is lenne ezzel semmi baj, csak az illető néhány évvel ezelőtt balesetet szenvedett, és ennek követeztében nagyon nehezen tud járni, leginkább csak kapaszkodással.

Kizáró lenne ez nálatok, vagy ettől függetlenül ha bejön a másik, adnátok neki egy esélyt?

Mert persze egyrészről ugyanolyan ember ő is mint bármelyik másik, másrészről viszont mégis csak elég sok minden más lehet vele mint egy "átlagossal".

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 28. 22:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Aki azt írja, hogy igen, az hazudik.
2018. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított helyzetben egy lánnyal igen.


21F

2018. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha gazdag biztos összejönnének vele
2018. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Csoma Gabriella válasza:

Igen, hisz az számít, hogy szeressük egymást.

Közös programokat így is lehet tervezni.

Olyan sok negatív ember van aki elkezdte tolni a hülyeségeit, hogy dehogy is.

Hát persze, hogy ezt gondolják mert velük jobban kell foglalkozni, nehezebben kapnak állást stb. stb.

Nem ez itt a lényeg! Az igaz szeretett! Ha megvan akkor nincs miért aggódni.

Ez az én véleményem, jöhet hideg-meleg reakció de ha én 16 évesen elég érett vagyok ehhez akkor nem értem min kell ennyire kiakadni.

2018. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Bisztos hogy nem!!!!
2018. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg biztos, hogy nem jönnék összeolyan lánnyal, aki 'bisztos'-nak írja a 'biztos'-t.

De ha egy lány, mondjuk nem tudna járni, attól még összejönnék vele.

31/F

2018. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Igen, jarnek vele
2018. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék vele össze. Azt írtad, hogy leginkább kapaszkodással tud menni, nehezen. Így nem vállalnám be, mert számomra sok a hátulütője. Viszont ha már együtt vagyunk, és úgy történne baleset, akkor vele maradnék, mert szeretem.
2018. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kizárt.


Ha viszont a párom megsérülne, támogatnám a gyogyulásban 100%-ig.

2018. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos a nők nem olyan elfogadóak mint mi.. Nem csak te veled kérdező , de a legkisebb hajszála nem úgy áll valakinek akkor már hulladéknak minősítik. Azért remélem találsz egy normális nőt.
2019. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!