Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy lánnyal, aki nem fogott meg igazán, de nagyon szeretne járni veletek?

Figyelt kérdés

kb az van, hogy senkibe se tudok szerelmes lenni, ezért kb 3 éve nincs barátnőm, és már nagyon hiányzik. és eddig tartottam magam ahhoz az elvhez, hogy nem jövök össze senkivel csak úgy ha nem szeretem, de már kezdem feladni ennyi idő után.


kort és nemet is írjatok légyszi



2016. jan. 7. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha már nagyon kéne valaki, akkor -sajnos- igen.

Ám valószínűnek tartom, hogyha hosszú időn át folyamatosan mutatná az irántam érzett rajongását, akkor (ha nem is teljesen, de) beleszeretnék, így pedig értelmét veszítené a kérdés.

Ám sajnos nekem nemhogy szerelmet, de még "rajongót" sem sikerült találnom.

2016. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nos, nem biztos. Egy párkapcsolat nem a haszontalanul együtt töltött időről, vagy épp csak a szexről szól. Ha te nem szereted, nem érzed jól magad vele, akkor ártasz neki. Nem tudnál vele együtt lenni sokáig, aztán jönnének a kétségek, megcsalás, új szerelem. Neki is, s magadnak is ártanál vele. Hidd el nyugodtan, hogy vannak nők akik pont hozzád passzolnak. Azokat kell megfogni s utána megtartani. ;) 20f
2016. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt már mondtam neki, hogy nem vagyok biztos az erzeseimben, és néha tok atolelnem stb, szóval nem szivatom. azt mondta segítene benne, hogy biztos legyek az érzéseimben és szívesen megpróbálná velem
2016. jan. 7. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele ilyenbe. Nekem mindig rosszul sült el és csak összetörtem a lányok szívét, utána meg hónapokig lelkiismeretfurdalásom volt.


29f

2016. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem jönnék össze ilyennel, őszintén szólva nem látom értelmét.


24N

2016. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen lánnyal hasonló okok miatt (szerelmi bánat,stb) mint te és a válaszom határozottan nem... még a végén ő csalt meg...állítólag megérezte, hogy nem szeretem

ja és a szex se működött vele... több szenvedést okozott mint örömöt.

Én meg csak szórtam a pénzt meg az időt pocsékoltam, 1 percet ne szánj rá, meg fogod bánni.

2016. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

24/F


ez még 2 és fél éve volt, azóta is hiányolom azt az időt amit rá szántam.

2016. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"még a végén ő csalt meg...állítólag megérezte, hogy nem szeretem"

látod, ha egy nő megcsal valakit, akkor is a férfi a hibás ... mert nem lehet csak úgy simán szakítani, meg kell csalni a másikat! :D

2016. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
emlékszem az utolsó találkozásunkra, ott helyben meg kellett volna vernem, az arcomba röhögve mondta el, hogy mást szeret, utólag kiderült, hogy már kapcsolatunk alatt is rendszeres volt ez a dolog és egy nem szép csajról beszélünk, ezért mondom ne menj bele ilyenbe, én duplán éreztem magam szarul, nem elég, hogy megcsalt, de ennek tetejébe még átverve is éreztem magam amiért azt hittem, hogy egy ilyen csaj erre nem lehet képes.
2016. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!