Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már tőbb lenne mint szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már tőbb lenne mint szimpla Barátság? 20F

Figyelt kérdés
Sziasztok A Legjobb lány barátom ő 16 éves Úgy érzem mintha vonzódna hozzám , vele vagyok meg változik, Egyre jobban húzodik hozzám, Tőbb éve már hogy barátok vagyunk, Ha velem van szerelmes zenéket kapcsol és énekel.. régen szerelmes voltam bele és tudta akkor meg is változott velem sajnos nem volt kőlcsőnős az érzés.. már 4 hónapja kapcsolatban van , és nekem is ősszejőtt pár napja egy másik Lánnyal és azóta meg változott, A szerelmes dalok éneklése és kőzben engem bámul.. a bohóckodásai beszállok a játékba és ő nevet minden hűlye mondatom után.. mesél nekem a pasijáról amit eddig nem tett meg.. valami eszébe jut hív engem kezébe vesz egy labdát és mondja játszunk.. és a leg furább hogy fogdos és simogat, szinte meg fúll a vágytol ha túl kőzel vagyok hozzá és egy jó pár másodperc után el lők magától.. eddig mindig el lőkőtt ha át szerettem volna őlelni most meg meg teszi magától .. talán ez tőbb volna mint barátság?? Választ irjátok komentben!!

2018. márc. 29. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mikor a helyesíráson kattognak az emberek, de ezt tényleg fájt olvasni.


Amúgy elég egyszerű, találtál magadnak valakit a csaj meg most ez miatt játsza csak magát. Ha mégse jönne össze most ezzel a lánnyal valószínűleg egyből visszavenne. Sajnos csak hülyére vesz a csaj, nem akarja hogy lenyúlják a (haver)barátját.

2018. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyes irási hibákért.! de Kőszőnőm a Választ.
2018. márc. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!