Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem fog elmúlni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog elmúlni az első szerelem?

Figyelt kérdés

5 éve, 15 éves koromban voltam először szerelmes. Nem voltam együtt az illetővel, plátói szerelem volt, nem is lehetett volna belőle semmi. Egy ideig beszeloviszonyban voltunk. Én barátként tekintettem rá, de később kiderült, hogy ez is egyoldalu volt. Egyszercsak megszakitott velem minden kapcsolatot, sose tudtam meg miert a keresesemre pedig elutasitoan reagalt és bántott. 2 évig szenvedtem,majd újra szerelmes lettem a mostani páromba, vele már 2 éve vagyok együtt. Általában szerelmemre és úgy érzem túl vagyok rajta, mégis néha felidezem a régi dolgokat és hiányzik, hiába fájt, hiányzik. Pár napja láttam, pontosan azt éreztem, mint 5 evvel ezelőtt és azóta nem tud kiverni a fejemből. Iszonyú bűntudatom van, szeretem a páromat,szerelmes vagyok belé, de ha az első szerelmem elmondana, hogy végig szeretett, nem tudnèk gondolkodás nélkül a mostani parom mellett dönteni. Tudom ez nem helyes, de akkor maradjak egyedül mert azirant az ember iránt nem múlnak el az érzéseim? Kérlek ne bántó válaszokat irjatok.

20/L


2018. márc. 31. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Általában nem gondolok az első szerelmemre* nem tudom kiverni a fejembol*

Bocsánat, mobilról irtam

2018. márc. 31. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb ha egyedul maradsz es tulteszed magad a dolgon. Vagy alazkodj meg neki, hasznaljon csak szexre, igen, tedd ezt, add oda magad neki, utana kiabrandulaz belole, ha szerencsed van. Ha nem....ugyan ott vegzed. Szoval....te ugyis szereted ha faj.....akkor meg?
2018. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig azt hiszem, hogy túl vagyok rajta aztán történik valami felkavaro pl. Meglatom és akkor esik le, hogy talán nem normális, hogy még mindig ennyire felkavar.

Lett volna lehetőségem kiabrandulni belőle, de úgy látszik nem sikerült. Azt nem hagynám, hogy szexre használjon. Nem is tenné,annyira nem erdeklem.

2018. ápr. 1. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Felnott rovat. Gyerek vagy.


El fog mulni, es messze nem az lesz a legjobb.

2018. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat a férfiakat, akikkel összejössz és össze fogsz jönni, miközben egy idealizált álomkép után csorgatod a nyálad.

Azt írod, ő még barátságot sem érzett irántad... szerinted akkor mennyire ismerheted? Semennyire.

Ha máshogy nem megy, képzeld el, hogy amíg te ácsingózol utána, ő más nőkkel szexel, más nőket csókol, más nők mellett ébred és mással tervezi a jövőjét. Próbáld tudatosítani magadban a dolgot. És könyörgöm, amíg más után vágyakozol, próbálj meg nem ellötyögni egy "jobb híján" párkapcsolatban, mert az az aktuális párodra nézve megalázó...

2018. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sokan ebben a plátói dologban élnek, de mennyire vonzó számodra az, hogy az érzéseidet semmibe véve megszakított veled minden kapcsolatot és még utána is bántott? Annyiba sem vett téged, hogy megmondja, nem érdekled. Egy ilyen férfit lehetetlenség szeretni... nekem ebből a nárcizmus, nagyképűség és önzőség jön le teljesen. Megérteném, ha akkor éreznél így, ha valóban lett volna valami kontakt és kölcsönös szerelem, ami elromlott, de így ez csak az agyadban létező álomkép.


15 éves voltál, most pedig 20 éves felnőtt nő vagy. Fogsz találkozni egy olyan férfival, aki minden hülyeséget elfeledtet veled, de sajnálom, az nem a mostani párod.


+1: hidd el, nincs annál vonzóbb és szebb dolog, mint amikor egy olyan ember oldalán éled meg a szerelmet, aki figyel rád és valóban mély kötelék van köztetek. Ezt kívánom neked és felejtsd el azt az éretlen, buta srácot.

2018. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!