Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy velem marad?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek én vagyok az első, 23 éves volt amikor összejöttünk és azóta is szeretjük egymást. Másfél éve vagyunk együtt, de nincsenek veszekedések sem nagyobb viták. Épp az összeköltözést tervezzük. Egyszóval minden tökéletesnek tűnik.

Az ismerőseim tapasztalatai és az interneten olvasottak alapján azonban félek tőle, hogy mivel "nem élte ki magát", egyszer csak majd lelép, vagy előbb megcsal majd és úgy lép le.

Mennyire jellemző az, hogy a nők elhagyják az első "igazi" szerelmüket azért hogy ki tudják élni magukat, kipróbáljanak más férfiakat, helyzeteket?



2018. márc. 27. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nagy az esely ra.

Mgszivtam jo parszor ilyen lanyokkal.

Bar vannak kivetelek, de egy ido utan elojon a “kieles” efektus.

2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Sajna én is csak megerősíteni tudom, de hinni kell benne szerintem ...
2018. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Én 22 voltam, mikor összejöttem a párommal, nekem is ő volt az első. Most 26 vagyok és még mindig nem érdekel, milyen lehet más férfival. Nem tudom magam elképzelni mással, csak vele. Nekem amúgy ezek a dolgok nem fontosak, nem akarom az újra, bizonytalanra lecserélni, nekem ő tökéletes. Aki a "nem éltem ki magam" szöveggel lepattint, az annyit is ér, ez valami tini-gondolkodás lehet - mivel nem tudom miért az az élet, hogy minél többször keverjük magunkat szokatlan helyzetekbe, csak azért mert újdonság varázsa blabla. Együtt is meg lehet élni újdonságokat, nem kell ahhoz mindig egy új partner.
2018. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
23évesen azért màr megélhetett ezt azt... A férjem 22volt amikor feleségül vett. Azt mondta elég volt abból, hogy minden hétvégén màs feküdjön az àgyàban. Nem volt rossz döntés azóta gyerekünk van és egy szavam nincs rà. Ne aggódj szerintem nincs miért
2018. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
21 évesen, szűz voltam mikor megismerkedtem a férjemmel. 11 éve vagyunk együtt. Eszemben sincs mással lenni, tökéletesen megkapok mindent tőle, amire vágyom
2018. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van rá esély, de ez az ő döntése. 17 évesen jöttem össze a férjemmel, most 29 vagyok. Előtte 1 kapcsolatunk volt mind a kettőnknek. Én erről az útról tudok mesélni, a másikat nem ismerem. A férjem nevében sem szívesen fecsegek, de azt szívesen megosztom, amit én gondolok, érzek. Együtt váltunk felnőtté. Mindent, de tényleg mindent közösen teremtettünk meg. Ez egy hihetetlenül erős kapocs. Ezzel együtt szabad vagyok. Mindenben támogat a férjem. A tanulásban, a munkámban, a hobbimban. Soha nem éreztem akadálynak ezt a kapcsolatot. Sokkal inkább egy nagyon stabil táptalaj, egy biztos támasz. Folyamatosan változunk, fejlődünk, így egyáltalán nem válunk unalmassá egymás számára. Sőt, időről időre vennem kell a fáradtságot, hogy újra megismerjem a férjemet. (És ilyenkor újra és újra menthetetlenül beleszeretek) Bár az alaptermészete ugyanaz, sok kis apróság változik. A szex is szenvedélyes marad. Nagyon jól ismerjük már egymás "nyomógombjait", percek alatt az őrületig tudjuk hergelni egymást. Ezzel együtt az idő előrehaladtával változik a testünk, időnként itt is időt kell szánni az újraismerkedèsre.
2018. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az en baratom is lelepett, 17 eves volt mikor osszejottunk, 3 evig voltunk egyutt.

De vannak kivetelek is, ez rajtatok mulik.

2018. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

20 éves voltam amikor az életemben először megjelent a szerelem és a testiség is vele. Körülöttünk mindenki hónapokat, heteket jósolt csak a kapcsolatunknak. Ennek már 9 éve.


Én tisztában vagyok azzal, hogy vannak jobb, szebb férfiak a páromnál. Lehet mással más lenne a szex, az élet. De nem nekem nem kell más. Konkrétan annyira nem, hogy amikor más férfibe lettem szerelmes, akkor én a páromat választottam.


Szeretem, hogy a párom nemcsak a szerelemem, szeretőm, hanem barátom is. El mondhatok neki bármit, nem nevet ki, nem ítél el. Mindig elmondja ő hogy látja a helyzetet és tanácsot ad, ha tud. Segít, ha tud.

Csodálatos egy olyan kapcsolatban élni, ahol annyira erős a bizalom két fél között, hogy még azt is elmondhatod a másiknak, hogy beleszerelmesedtél másba. És megért, és az első kérdése azt, hogy te mit választasz! Utána pedig kitaláljuk együtt mit tehetünk azért, hogy újra összehangolódjunk és ne legyen helye másnak benne.


Ezért választom mindig őt. 10 férfi helyett is bármikor. Az őszinteség, bizalom, kommunikáció ilyen szinten nem működne akárkivel. És nekem ez a legfontosabb.

2018. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mostani párom volt az első szerelmem. 18 éves voltam amikor megismerkedtünk és máris összejöttünk. :) Azóta tart a kapcsolat, lassan már 2 éve.

A kapcsolat előtt jártam sokat bulizni, de mióta együtt vagyunk már nem járok, úgy érzem ki is nőttem mostanra már ebből a tini piálós bulizós korszakból.

2018. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lifeishard ***** válasza:
100%

Matematikailag 71,41-78,78% között, éppen most számoltam ki. Ha tudnám a Te életkorodat, sokkal pontosabban meg tudnám adni. :D

Kérdező!Ezt senki nem fogja Neked biztosra megmondani. A legfontosabb, hogy ne vegyél vissza, ne adj kevesebbet csak azért, mert "Te vagy neki az első és úgyis lelép majd mással".

32/F

2018. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!