Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátzónába kerültem? 😔

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónába kerültem? 😔

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú. Pár hónapja rá is szántam magam ,hogy rá írok. Elég jól el beszélgettünk, kérdeztem,hogy van e barátnője ? Amire azt válaszolta ,hogy nincs, de most nem is szeretne mert nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatának amiben megcsalták és becsapták. Na én ezt tudomásul is vettem ,akkor nem is zavarom tovább amúgy se lenne semmi belőle van elég baja nem kellek még én is a nyakára . Pár nap után a srác magától írt és még kb.4-szer szintén magától. Egyre többet beszéltünk , telefonon is el mesélt mindent amit eddig másnak nem, azt mondta,hogy megbízik bennem és ezért mondja el és csak előttem mutatja ezt a gyenge oldalát. Persz a bizalom kölcsönös ,de az érzelmek nem hiszem:/. Jövőhéten találkozunk is magától ajánlotta fel ,hogy ne a barátnőmnél várjak órákat hanem menjünk el találkozni és utána le is kísér vezetni.

Az lenne a kérdésem ,hogy vajon lehet ebből bármi vagy barátzónába kerültem ? A srác részéről lehet valami érzelem ?

Előre is köszönöm a válaszokat. Kellemes ünnepeket 😇

18L

19F



2018. ápr. 1. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Majd a talalkozon kiderul.
2018. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Az alapok teljesen jók. Viszont ne rontsd el azzal hogy türelmetlen vagy. Adj neki időt, de ne legyél csak haver lássa rajtad, hogy nő vagy és nem haver akivel sör mellett lehet büfögő versenyt rendezni. Legyél csinos, hallgasd meg, vedd lazára, támogasd. Jó úton haladsz, de nem biztos, hogy jó ötlet ha rögtön fejest ugrik egy kapcsolatba. Ezt a döntést neki kell meghoznia, neki kell akarnia, ne sürgesd. Élvezd ki a közös pillanatokat.
2018. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem vagy csúnya, kövér, büdös, bunkó, buta vagy ezek valamilyen kombinációja, akkor egy fiúnál nincs olyan, hogy barátzóna.
2018. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
minimum meg akar húzni:)
2018. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 már miért ne lehetne egy ilyen esetben?

Kérdező, türelem, türelem, türelem! Legfontosabb. Legyél vele kedves, megértő, jófej, de ne rohanj sehová, főleg 18 évesen, bőven ráérsz. Ne erőszakold rá magad, ez a legfontosabb, engedd, hogy abban a tempóban haladja tök, amit ő a jelenlegi élethelyzetében megfelelőnek érez. Sok sikert!

2018. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyen rövid idő alatt ennyi válasz ( ki várja a locsolókat ?) Tényleg nagyon szépen köszönöm most ezekkel a válaszokkal sok önbizalmat adtatok. Igen tényleg jó lenne ha nem siettetném és nem lennék ennyire türelmetlen. Félek,hogy elrontom és emiatt fogom elveszíteni 😞😖😣
2018. ápr. 1. 12:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga kezdeményez, akkor reménykedhetsz.
2018. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Eddig szépen alakulnak a dolgok.Ha nem nyomulsz,nem ronthatod el!Csak légy mellette,flörtölj,légy vele kedves,megértő,türelmes!Aztán majd minden kialakul.
2018. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg volt a találkozó. Jól éreztem magam vele és bár soha nem ért volna véget. De még is úgy érzem, hogy olyan távol van tőlem , hogy esélytelen ,hogy bármi is legyen 😔 meg rekedtem a barát zónában 😫😫 és nincs kiút😢
2018. ápr. 3. 17:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerubb ha leirnad vagy elmondanad neki, hogy tobbet erzel mint baratsag? Megkimelned magad egy csomo felesleges erzelem es idopazarlastol.
2018. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!