Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátzónába kerültem? 😔

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónába kerültem? 😔

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú. Pár hónapja rá is szántam magam ,hogy rá írok. Elég jól el beszélgettünk, kérdeztem,hogy van e barátnője ? Amire azt válaszolta ,hogy nincs, de most nem is szeretne mert nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatának amiben megcsalták és becsapták. Na én ezt tudomásul is vettem ,akkor nem is zavarom tovább amúgy se lenne semmi belőle van elég baja nem kellek még én is a nyakára . Pár nap után a srác magától írt és még kb.4-szer szintén magától. Egyre többet beszéltünk , telefonon is el mesélt mindent amit eddig másnak nem, azt mondta,hogy megbízik bennem és ezért mondja el és csak előttem mutatja ezt a gyenge oldalát. Persz a bizalom kölcsönös ,de az érzelmek nem hiszem:/. Jövőhéten találkozunk is magától ajánlotta fel ,hogy ne a barátnőmnél várjak órákat hanem menjünk el találkozni és utána le is kísér vezetni.

Az lenne a kérdésem ,hogy vajon lehet ebből bármi vagy barátzónába kerültem ? A srác részéről lehet valami érzelem ?

Előre is köszönöm a válaszokat. Kellemes ünnepeket 😇

18L

19F



2018. ápr. 1. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne csinálni , meg volt a vizsga sajnos nem sikerült ilyenkor pedig képes vagyok megbántani olyat is aki nem tehet róla ( dúl bennem a harag és a csalódottság , hogy semmi nem sikerül ) Így volt vele is ... Nem látok és nem hallok semmit legszívesebben elmondanám neki, hogy mi is van annyi minden kavarog bennem és csak nyomja a szívemet , de egyszer úgy is kifakad belőlem minden, amit most csak nyelek és nem mondom senkinek. Barátnőm nagyon hajlik a felé, hogy legyek türelemmel es nyugtat, hogy minden idő kérdése és várjam ki ne kapkodjak, ne sürgessem ahogy itt is tanácsolták többen is. De nem megy legyen valami vagy akkor semmi ez a két véglet van nálam .
2018. ápr. 4. 11:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Az jó jel ha ő kezdeményez hogy talizzatok de én nem örülnék annak hogy még nincs túl az exén de màr is ismerkedik . Csak azért nem akar nyomulni mert nem àll készen egy kapcsolatra de kihasznàlni meg nem akar .
2018. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem egy pasival de nem volt tul az exén ez a talin derült ki kb a2.talin.Előtte ő irt ràm ő hivott fel ő kezdeményezett .Aztán a 3.tali nem lett belőle de én sem akartam eröltetni .Aztàn összejött az exével .Panaszkodott nekem de semmi több nem volt.
2018. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget😊. Tényleg nagyon kíváncsi vagyok mostmár , hogy mi lesz ebből 😕
2018. ápr. 5. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!