Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tenyleg hibs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg hibs vagyok?

Figyelt kérdés

2 honapja vagyok egyutt a baratommal. Meg nem fekudtem le vele de par hete felmentem hozza a lakasara es nagyon egymasnak estunk. Az utolso pillanatban gondoltam meg magam mert egy kicsit megijedtem...az elozo parkapcsolatombol nagyon rossz elmenyeim vannak. Ezt elmagyaraztam neki, o megertette de latszott h csalodott

Nagyon szeretem de rosszul is esik h nem tudtam boldogga tenni…szerintetek hibas vagyok? Mit kene tennem :(?



2018. ápr. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell megoldani magadban. Próbálj az újra koncentrálni és ne a régihez hasonlíani.
2018. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz még vele lefeküdni, és ezt ő is elfogadja türelemmel, akkor viszont kerülni kéne az olyan helyzeteket, mint pl. felmész hozzá és egymásnak estek. Viszont ha meg már ott vagytok, akkor a visszalépés, kézifék behúzása nagyon nem lesz jó hatással a továbbiakra, a barátod nem fogja tudni, hogy most tulajdonképpen mit is akarsz, meddig mehet el stb.

Beszéljétek meg, és jussatok valami közös megegyezésre, ne maradjon ez egy kérdőjel a fejében.

2018. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha még nem akarsz vele lefeküdni, legalább ne húzd fel.
2018. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En 17 vagyok o 18 es igen tudom h nem szabadott volna…ezert is erzem magamat nagyon rosszul most mert nem akarom elveszinteni ezert
2018. ápr. 1. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak elbizonytalanitod őt .Nem mer majd nyomulni és szépen lassan elkönyveli magàban hogy ugy sem fog semmi sem történni.Sztem szedd össze magad és próbàlj meg a jelenre koncentràlni és ne arra hogy régen mi történt ne hasonlitsd össze a régi kapcsolatodat a mostanival .Akkor tanultál belőle de ne nézz vissza csak előre .
2018. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!