Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már buliban kétszer is felkértem, hogy táncoljunk. Mivel nagyon tetszik nekem. De nekem mind a kétszer nemet mondott. De amikor látjuk egymást reggelente buszmegállóban ( mivel egy városban lakunk) akkor mindig néz. Miért néz még mindig? Nem azzal van a gondom, hogy nemet mondott. Hanem hogy miért keresi a tekintetetem,miután már kétszer is elutasított.


Ő 18/L, én 22/F.



2018. ápr. 4. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy? Ha igen, akkor menj oda szépen, szólítsd le és beszélgess vele, aztán kérdezd meg ezt tőle, mert rajta kívül erre más nem tud válaszolni!
2018. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A táncra mondott nemet.

Ismer, szóval néz. Gondolom köszön is. Uhhh, vajon miért? :D

Mi tudjuk, hogy mit gondol a lány? Nem. Feltehetően pont te vagy az az ember aki kideríthetné, főleg ha ennyire érdekel. Beszélgessetek, ne csak táncikálni hívogasd.

2018. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezi, hogy tetszik neked és húzgálni akarja a mézes madzagot. Én is csináltam ilyeneket, amikor még gyermek volt a lelkem.
2018. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem köszön. Talán bejövök Neki?
2018. ápr. 4. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak ő tudja, hogy mit akar, vagy még ő se. Lehet, hogy csak nem tud táncolni vagy bármilyen oka lehet. Szóval hívd el randira, aztán ha arra is nemet mond, akkor valószínűleg nem jössz be neki.
2018. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt figyeli, hogy még a buszon is őt nézed e. Lehet idegesíted . Szerintem hagyd békén és ne gondolj be sok mindent. Én azokat utasítom vissza, ha elhív táncolni, akik taszítanak.
2018. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Retteg tőle, hogy a buszon is felkéred táncolni 😀

Amúgy: legyél tökösebb, kezdj vele dumálni, a reakciója hamar elárulja, hogy mi van.

2018. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ha érdekled úgy is megpróbál a képbe kerülni, ha nem akkor meg mindegy. Szóval legyél vele kicsit közömbös.
2018. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem mint a lannyal.

Volt egy srac aki tobbszor is felkert tancolni de nemet mondtam neki.


En nem a buszmegben hanem a vasutallomason lattam ot minden penteken. Es sokszor megneztem. Ennek csak az volt az oka,hogy kivancsi voltam mit csinal amikor nem buliban van,telefonozik vagy merre nezegelodik, stb. Nem tudom..csak ugy neztem ot. Es igen volt amikor talalkozott a tekintetunk. De nekem tetszett a csavo es nem is idegesitett.

2018. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De nekem NEM tetszett*
2018. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!