Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire létezik az a jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire létezik az a jelenség hogy szerelemből vonzalom?

Figyelt kérdés
Tehát nem vonzó először számunka, kövér vagy alacsonyabb vagy köpcös vagy kikopaszodik stb. de sokat beszélget vele az ember és megszereti, majd szépen vonzalom alakul ki.
2018. ápr. 10. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ritkább, mint amilyennek sokan előadják. Férfiakra jellemzőbb. Sok nőtől hallottam, hogy ez vagy az a férfi elsőre nem jött be nekik. Annyira nem jött be nekik, hogy a környezetük már előre megmondta, hogy összejönnek.
2018. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te a hájas pacák kolléganője vagy.

minek feltenni ugyanazt a kérdést 2x?

2018. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Nézegetem a huszonéves párokat a városban, metrón, stb, de fura mód soha, egyetlen kövér/alacsonyabb/köpcös vagy kopaszodó férfit nem látok barátnővel. Mindig csak 185+ magas, belőtt sérő, borostás srácok mászkálnak lányokkal.

Tehát azt mondom, hogy nem igazán létezik ilyen jelenség.

2018. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"és megszereti, majd szépen vonzalom alakul ki"


ez egy butácska kérdés, nagy logikai bukfenccel.


ugyanis a szerelem a vonzalmon alapul.


előszr felkelti valaki az érdeklődésedet, szimpatikus, vagyis vonzó, meg akarod ismerni, ez a vonzalom része.


beszélgettek, együtt vagytok, megismered, és a vonzalom szerelemmé mélyül.

ez a szerelem része.


olyan nincs, hogy szeretem ezen a héten, de majd csak jövő hónapban fogok vonzalmat érezni iránta.


amiről te beszélsz, és nagy kavarc van a fejedben, az szerintem nem a szerelem, hanem a szeretet, baráti szeretet.


és most kínlódsz, hogy ebből legyen vonzalom a hájas pacákkal.

2018. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz van némi felesleg a kicsimen (5-10kg) és nem volt nálam szerelem első látásra, bár csinos és attól a mosolytól szinte mindig elolvadok. Sok beszélgetés, személyes kontakt során kezdtem vonzodni hozzá, és szerettem belé.
2018. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen. Az intelligencia, a jó duma és a tényleg csodákat tesz.
2018. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyanba szerelmes, akihez nem vonzódom. Nekem nem létezik.
2018. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!