Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Velem van a baj?
2018. ápr. 11. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt kicsit ki kellene fejtened.


Biztosan van oka, hogy így érzed. Pl nem figyelmes/nem szeretget/nem ölel meg/elhanyagol/stb. Kicsit írd le a kapcsolatotok, hogy milyen, mert így lehetetlen válaszolni.

2018. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

El ne kezd magadat vádolni:)

Ha így érzed tegyél ellene. Mutasd ki az érzelmeidet, flörtölj vele, szeresd. Ha erre nem szerelem lesz a reakciója akkor lehet agyalni:)

Sok sikert!

2018. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nagyon fura szerzet de én mégis nagyon szeretem. Sokszor olyan hűvös hideg. Én meg sokszor kedveskedem neki, sütök,főzök neki. De múltkor azt mondta hogy nem kell miatta ugrálnom, de nyilván jól esik nekem ha a kedvére tehetek. De valami olyasmi jött le nekem hogy nem tudja hogy kezelje ezt a sok mindent hogy én ennyi mindent teszek érte.. Hogy sok..


A szex rendben van, figyelmes velem össze is bujunk utána kicsit de aztán kapja is fel a telefonját..


Túl sokat telefonozik, ha szólok neki akkor azt mondja nem kell mindig össze nőve lenni.. De hát többet telozik.


Nem nagyon csókolozunk mert nem szeret csókolózni.. (?)


Ölelgetni szokott, simogatni de keveset és nem tartanak sokáig.


Szavakban sose fejezi ki az érzéseit.


Állítása szerint ő mindig ilyen volt, nem egy ilyen szeretgetős típus.


Nem tudom én viszont azt érzem nem szeret.. De már saját magamat is megkeverem ezekkel. Mert nem tudok racionálisan látni.. Nem tudom hogy én reagálom e túl vagy jól érzem.


Egyébként közös programokat csinálunk.


Azt is mondta hogy én lerohanom sokszor pedig szerinem nem igaz. Ha meg akarom csókolni miért ne tehetném? Hiszen egy pár vagyunk.


Fogalmam sincs mit csináljak és hogy velem van e a gond vagy vele. :/

2018. ápr. 11. 09:47
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Figyel, te választottál ilyen nulla érzelmi intelligenciával rendelkező személyt, úgyhogy kérlek, ne siránkozz.

Ha azt mondta, hogy mindig ilyen volt, akkor mit fantáziálsz és kombinálsz azzal, hogy biztos nem szeret téged?!

Vannak ilyen emberek, akik nem tudják kifejezni az érzéseitek, nulla érzelmi intelligenciával rendelkeznek. De ez náluk természetes. Azonban van lehetőségük a változásra, ha akarnak.

2018. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Senki nem sirankozik, feltettem egy kérdést. Miért kell az emberre támadni azonnal?!


Építő jellegű válaszokra van szükségem nem kioktatásra.

2018. ápr. 11. 10:12
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

az az érzelmi intelligencia és van a verbális intelligencia


a párod szerintem mindkét IQ-típusban átlag alatti


miért jó ilyen faszival élni?

2018. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan, tényleg gyerek vagy. Leírtam, hogy nulla érzelmi intelligenciával rendelkezik a srác, de benned csak az maradt meg, hogy két szót írtam rád, hogy siránkozol és kombinálsz!

Gratulálok, ha a tanácsomból csak a "bántás" jött át. Ez téged minősít. Gyerekes a leszavazgatásod is!

2018. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

azért pontoz le minket, mert fáj neki a valósággal szembesülnie


ha azt érzed, hogy nem szeret a faszid, akkor biztosan nagyon kiegyensúlyozott és boldog párkapcsolatban élsz, mi kérünk elnézést, ha megsértettünk.

2018. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De megertettem csak azt nem értem minek mindjárt az embernek esni azzal hogy minek vagy vele és hasonlók. Ezt kifogásoltam.


Egyébként meg nem én pontoztam le a válaszokat!

2018. ápr. 11. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálam is hasonló a helyzet, csak fordítva, ő nem érzi hogy szeretem, azt mondta nem jól mutatom ki, mit érzek. Szeretnék adni egy számomra/számunkra jó tanácsot. Ismered az 5 szeretet nyelvet? Tudom, kissé sablonos, azonban valóban bevalik. A lényege, hogy 5 szeretet nyelv létezik. És mindenkinek más-más a szeretet nyelve. Van akinek a testi érintés, van kinek a minőségi idő, az ajándékozás, elismero szavak, illetve a szivessegek. Mindannyian mások vagyunk, ezáltal egy párkapcsolatban csiszolodnunk kell a másikhoz. Én azt hittem, jót cselekszem a sok sok testi erintessel, simogatassal, szivessegekkel, közben kiderült (online ingyen 5 szeretet nyelv teszt), közben a párom minőségi időre és elismero szavakra vágyik inkább. Az sem probléma, ha a két félnek teljesen különböző a szeretetnyelve, ha valóban komolyan gondolják, egyszerűen csak arra kell figyelni amit a másik szeretne.

Bocsi, sokat írok 😅 A lényeg, hogy most kicsikét hagyd. Nem kell sokat és tudom hogy nehéz de le kell tisztázni magatokban a dolgokat, nehogy fejetlen hiszti legyen a vége, és akarva akaratlanul véget érjen a kapcsolat. Aztán üljetek le, beszélgessetek, mondd el neki, ami bánt téged, és hallgasd meg azt, amit ő bántja vagy zavarja! Pl írtad hogy kedvessegbol sutsz neki, de ezt nem értékeli, viszont közös programokat csináltok, ezek szerint őt lehet nem hatjak meg a romantikus szavak, vacsora, masszázs, osszebujos este, viszont egy séta, vagy mozi, vagy kávézás igen. Csak talalgatok persze. De ennek fordítva is működnie kell, tehát te is mondd el neki, te hogyan érzed a szeretetét.

Tényleg, őszintén ajánlom az 5 szeretetnyelv tesztet, ha nem is csináljátok meg, sok mindent olvashatsz róla, és tanulhatsz belőle anélkül is. :)

2018. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!