Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha barátom szeret, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátom szeret, akkor miért nem szólt volna ha kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem szeret?


Azért egy külföldi munkavállalás nagyobb jelentőségű,

mint pl elfelejteni elmosogatni...

2016. szept. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. tényleg biztos vagy benne, hogy szeret?

2. tényleg biztos vagy benne, hogy nem akart szólni?


Egyébként meg, miért itt kérdezed? Nem egyszerűbb őt megkérdezned? Vagy azt nem mered?

2016. szept. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát erre mi nem nagyon tudjuk a választ.
2016. szept. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ez történt velem is :( állítólag szeretett, aztán kiment külföldre, nem is szólt egy szót sem, csak letiltott facebookon... gondolhatod mennyire kibuktam ettől... utólag láttam, hogy 1000%, hogy nem szeret engem!
2016. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem szeret, maximum csak azt mondja.


Ha valaki szereti a párját, az nem felejti el ilyen horderejű dolgokról tájékoztatni. Sőt, aki tényleg komolyan tervez és szereti a másikat, az megbeszéli vele a döntést még mielőtt meghozza.


Szavak vs. tettek, tudod. Sosem az előbbi számít.

2016. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!