Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalt párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt párkapcsolatban élők! Mit tegyek ha úgy érzem, nekem a barátom az igazi, és bár szeret és nem szakítana (hacsak meg nem ismeri a sajátját) nem én vagyok az ő igazija?

Figyelt kérdés

Úgy érzem időzített bombán ülök, és egy nap találkozik valakivel aki tökéletes mellé, és akkor ráébred, köztünk nincs értelme. Azt se tudom, hogy készüljek fel egy ilyesfajta szakításra, hogy majd hamar túl legyek rajta. Pedig én se vagyok rossz parti, sokan örülnének egy ilyen barátnőnek, de hiába, ha valaki mellé nem én illek. A barátom mellé. Most velem van, szeret, már több mint egy éve, sőt, lassan kettő. De én vagyok az első igazi kapcsolata. Amúgy nekem is ő. Mondott is ilyesmit, hogy mostanában úgy érzi, nem annyira lángolunk, úgy érzi mintha egyedülálló lenne, meg úgy is érzi, nem tud engem kellően kielégíteni az ágyban (mondjuk nem tudom miért az én szemszögemből keres problémákat). Csak annyi, hogy gyakran túl hamar elmegy, meg gyakran túl ritka a szex, bár ennek többnyire technikai okai vannak. Sokszor csak heti 1 szex jut.

Nekem ő tökéletes, de szerintem neki én nem. Pedig ezt nem érezteti, max annyiban hogy mondta már hogy szeretné ha megkomolyodnék, gyerekes néha a viselkedésem, meg kíváncsi, mikor növök fel végre. Pedig velem tervezi (vagy inkább tervezTE az életét).


2017. jún. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Az igazi nem létezik. Sok "igazi" lehet, de mindegyiken dolgoznia kell mindkét félnek, hogy működjön. Amúgy meg így nincs értelme kapcsolatban maradnod vele. Arra vagy csak jó neki, hogy melegíted az ágyát, amíg meg nem találja az "igaziját".
2017. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szorongj, semmi gond nincs azzal, ha mar nincs meg a kezdeti langolas. nem lehet, hogy emiatt egy kicsit elbizonytalanodott benned? A kerdeseiel mintha csak megerositest varna toled. Mivel egy piit lnyhultatok, emiatt megerositest var toled, hogy vajon o meg mindig jo neked? Talalj ki neki valami meglepit, amibol erzi, hogy mindig ra gondolsz es fontos vagy neki. A ferfiaknak is kell idonkent megerosites, lehet, hogy neki es eppen az jar a fejeben veled kapcsolatban, ami neked vele, ezert mond neked ilyen dolgokat. Tudod, nekunk erre van egy standard kerdesunk: mondd dragam, ugye nem nagy a fenekem? Nekik ugyanez: ugye jo vagyok meg az agyban, elvezed velem? Remelem, hogy lesznek itt olyanok, akik otletekkel tudnak majd szolgalni.
2017. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem akartam ide írni, de látom, megy már a félrevezetés :)


Az Igazi létezik, csak nem úgy, ahogy a legtöbben elképzeljük. Az Igazi sajnos nem egy romantikus történet, hanem kőkemény spirituális önismereti túra. Az Igazival való találkozás mérhetetlen fájdalmat hozhat fel bennünk (az Egységből való leszakadás fájdalmát éljük újra), amit sokan akár évekig is érzünk, egészen addig, amíg nem tudjuk Istenre bízni az életünket.


Ettől függetlenül, élhetsz te egy nagyon szép földi szerelemben, de az Igazi (a nagy Ő, a másik felünk, a lelki társunk) spirituális (szellemi-lelki) kategória.

2017. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

En is pont igy latom, csak nem akartam ezt a szerelmes kislanyt osszezavarni a foldi szerelmes vagyakozasaban, mert nem tudom, hogy o meg hol tart az uton. A tamasz emberenek tantrikus tanacs valo.

2017. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4,


#1-esen akadt meg a szemem, rá értettem, hogy megy a félrevezetés. Ettől függetlenül szerintem nem árthat, ha tisztázzuk a fogalmakat. 20 éves koromban az én életemben is volt valaki, akit "Igazi"-nak éreztem, bőgtem is utána 8 évig, teljesen feleslegesen :) Merthogy kiderült, hogy messze nem ő volt az. Jól jött volna akkor nekem is valami hasonló segítség, de akkor még nem volt gyakori :P

2017. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen, vettem az adást, legközelebb óvatosabb leszek.

És köszönöm :)

2017. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!