Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy most reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy most reménytelenül valakibe akár neten akár személyesen?

Figyelt kérdés

Mikor és hogyan jöttél rá hogy szerelmes vagy és mi lett a vége bevallottad vagy nem?


véssél kort és nemi hovatartozást is kiscsávó kiscsaj.


2018. ápr. 11. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos.
2018. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

"véssél kort és nemi hovatartozást is kiscsávó kiscsaj."


el vagy tévedve, ez a felnőtt kategória.


a babarózsaszín tinikérdésedet az annak megfelelő kategóriában tedd fel!

2018. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

#1 elfelejtetted leírni, hogy kiscsávó vagy kiscsaj vagy-e :D

Illetve hogy melyik korban élsz.

2018. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ne nyafogjatok írjatok.
2018. ápr. 11. 21:51
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Igenis kapitány!

Én az internetbe vagyok szerelmes.

Mindjárt vések. Márványtáblán küldöm majd. Addig dobj egy címet. Köszi.

2018. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Azt nem tudom, hogy hosszú távon reménytelen-e, de hogy mostanában biztos nem lesz belőle több, az 100%. Szóval tulajdonképpen igen, de nem tudom, mi lesz. Nem, nem mondtam meg neki, de szerintem sejti, egyébként meg még ha nincs is most semmi komoly, odafigyel rám, emlékszik azokra, amiket mondok, tetszenek neki az ötleteim, kijavít és segít, ha tévedek vagy nem jól tudok valamit abban, amiben ő jártasabb, és elolvadok a mosolyától, mint a hóember tavasszal. Borzasztóan erős hatással van rám, inspirál, a legjobbat tudom kihozni magamból, és szeretem, hogy ilyen vagyok az ő hatására.

33N

2018. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

Nem vagyok szerelmes, nem érek rá ilyen baromságokra, sem személyesen, interneten meg aztán végképp.


34/F

2018. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Hát hogyne, rögtön szerelmes lettem ebbe a kérdésbe. Azt hiszem, reménytelen a dolog, mert a kérdező életkora igen csak súrolja a tejfogas bulira való belépés jogát. Míg én a jurából érkeztem és hoztam két tojást is a lábaim között.
2018. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Régen voltam. Aztán felnőttem és lesz*rtam.

Nem vések.

2018. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de belém szerelmes egy 27 éves nő, csak nem meri bevallani. De én érzem! :)
2018. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!