Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, de neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, de neten nem működik a kommunikáció, személyesen pedig nagyon ritkán találkozunk. Ezek alapján érdemes még bármiben is reménykednem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen problémák merülnek fel kommunikációnál szerinted?
2018. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akivel nem megy a kommunikáció, hagyd inkább.
2018. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Általában én kezdeményeztem a beszélgetést, ő nem is igazán aktív neten, ezt bevallotta. Személyesen sokkal beszédesebb. Viszont neten eddig egyetlen egyszer tudtunk órákon át beszélgetni, gördülékeny volt minden, örültem is neki. Ő is érdeklődött, én is. Viszont azóta ugyanúgy ritkán írtunk egymásnak, az is 1-1 szavas mondatos beszélgetés volt. Ég és föld, amikor személyesen beszélek vele, de nagyon ritkán találkozunk.
2018. jan. 6. 21:14
 4/16 A kérdező kommentje:
*szavas VAGY mondatos
2018. jan. 6. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon megy az írás interneten. Nem feltétlenül Kazinczy mindenki az interneten, sokan nem is igazán tudnak szöveget írni, viszont négyszemközt igazi szófosók. Mielőbb találkoznotok kéne.
2018. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Csak számomra fura, hogy még annyit sem beszélünk, hogy megkérdezzük, hogy van a másik vagy mi újság. Én már nem merek ráírni, mert annyiszor kezdeményeztem, nem szeretném, ha úgy érezné, rá vagyok akaszkodva.
2018. jan. 6. 21:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez butaság nem kell írónak lenni ahhoz hogy írásban néha 1-1 mondatot leporgessek. Ha nem tud írni akkor nagyon okos csákó lehet.
2018. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A tudásával és az intelligenciájával nincs gond. A kérdést azért tettem fel, mert nem vagyok benne biztos, hogy érdeklem annyira, hogy beszélgetni akarjon velem. Ezáltal pedig kíváncsi voltam, szerintetek van-e értelme abban reménykednem, hogy ebből lehet még valami. Vagy ha akarna valamit, akkor időnként írna nekem még úgy is, hogy nem szeret neten beszélgetni.
2018. jan. 6. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtős, de te érzed. Ha majd 2 hétig nem tudtok találkozni, mi lesz? Egy szavas válaszokat adtok nap mint nap? Ja, elég gáz, ha nem tudtok írásban kommunikálni.
2018. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább a találkozás oldjátok meg valahogy. Pl. véletlenül fussatok össze, te meghívod mondjuk egy kávéra azzal az ürüggyel, hogy régen találkoztatok. Ott majd szerintem eldől, ha többet akar tőled, vagy sem.
2018. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!