Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sokat várok el egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el egy pasitól? Vagy velem van baj?

Figyelt kérdés

Van néhány elvárásom, ha párkapcsolatról van szó:


- sajnos én is adok a külsőségekre pl: ne legyen nagy szakálla, bajsza, ne kopaszodjon, ne legyen vékonyabb, mint én illetve ne legyen kövér. Legyen min 175 cm.

- a sportosság nem kritérium, de legalább heti néhány alkalommal mozogjon valamit, illetve néha eljőjjön velem futni vagy biciklizni...

- legyen egy tisztességes és biztos munkahelye, ne legyen munkakerülő és lusta, ne nekem kelljen eltartanom

- nem kell, h saját lakása legyen, de ne a szüleivel lakjon, ne legyen anyuci pici fia (az más, ha esetleg az anyját ápolja)...

- legyen határozott és magabiztos

- tudjon helyesen írni és értelmes mondatokban beszélni

- ne legyen nyomulós és erőszakos

- ne legyen agresszív és konfliktuskereső

- ne igyon rendszeresen és ne dohányozzon

- csak azt ígérje, amit be is tart

- minden áron legyen őszinte velem

- ha szeret, akkor azt éreztesse is velem, illetve kölcsönösen számíthassunk egymásra


Talán sokat várok el? Ezért nem találok senkit? Vagy magamban kellene a hibát keresnem??? Sajnos volt néhány borzalmas kapcsolatom, amik megihlették ezeket az elvárásokot.



2018. ápr. 12. 17:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Miért érzem úgy, hogy ez egy hirdetés..? :O
2018. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
29%

Minden nő erre vágyik. De a kérdés hogy te mit tudsz tenni cserébe?


Sajnos belőlem csak egy van. ;)

2018. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Oké. Írj egy hasonló listát, hogy cserébe mit tudsz nyújtani.
2018. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
45%

"tudjon helyesen írni"


LOL

2018. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi idős vagy?

Milyen borzalmas kapcsolatjaid voltak, hogy megihlették ezt?

2018. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%

Bakker, csak 173 vagyok, itt már ki is estem...

Na meg persze ki tudja, hogy vékony, vagy kövér vagyok-e hozzád képest. xD

Meg a határozottság/magabiztosság se az erősségem. Plusz szerintem én konfliktuskerülő vagyok.


Kíváncsi lennék, te mit tudsz nyújtani, ilyen igények mellett...

2018. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%
Te olyan típus lehetsz, aki mindent megkapott készen az életébe. Nem gondolod, hogy jobb megdolgozni. Együtt kialakítani a dolgot?
2018. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha eddig nem találtál volna ilyet férfit, az nem azért lehet, mert ilyen férfi nem létezik, hanem mert nem tudsz annyit nyújtani, amiért cserébe ilyen párod lehet. Kőkemény piaci alapon működik a társkeresés, kêrdés ki mit tud kínálni, és bizony nem mindenkinek jut jó, illetve "normális" pasi vagy csaj...
2018. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%

Elvárod, hogy helyesen írjon, de én már ki is szúrtam a TE helyesírási hibádat.

Ha pasas lennék, a többi dolog már nem is érdekelne veled kapcsolatban.

2018. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Szerintem ezek vállalható igények. Én ezek közül csak a az albiban lakást nem teljesítem. De ez meg az én döntésem, még csak nem is pénzkérdés.
2018. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!