Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is így vagytok ezzel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így vagytok ezzel? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Két hosszabb kapcsolat van mögöttem és egy rövidebb, az elmúlt időszakból (elmúlt 15 év kb). 34 éves nő vagyok.

Egyik emberre sem mondanám, hogy semleges számomra, mindegyikre szeretettel gondolok valamiért, bizonyos dolgok hiányoznak, és vannak dolgok, amikért haragot érzek.

Ez normális így? Vagy azt jelenti, valamit nem jól csinálok, és nem zártam le őket?


2018. ápr. 13. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen nem tudtad még lezárni szerintem.


De egyébként normális, ilyenkor van az emberben harag is és hiány is. Ami jó volt az hiányzik, de egyre többet gondolsz ilyenkor arra, hogy mennyi rossz volt benne, hogy vajon mennyi volt igaz abból ami volt és vajon mennyit hazudhattak.

2018. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1#, TE. És egy elég kicsi rétege a hasonló helyzetben lévőknek.


Normális, de nem túl lenni valamin, és az emberen, két külön dolog. Még mkst sem értesz egyes dolgokat, így harag van benned, de ez hiába felé manifesztálódik, nem rajtuk nem vagy túl ezek maitt.

A szeretet pedig halálig tart, ha jól csinálod.

2018. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!