Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátnőm pár napja kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm pár napja kissé ittasan bevallotta, hogy még szeret (4 év után). Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt, majd leült a lángolás, szétmentünk, de azóta is (már 4 éve) legjobb barátok vagyunk. Minden nap beszélünk és hetente legalább egyszer találkozunk (közös tevékenység meg közös baráti kör miatt is). Tényleg minden dolgunkat megosztjuk egymással, sokszor járunk el kettesben is. De tényleg csak haverilag, barátilag tesszük mindezt.


Nagyjából két éve nyáron több alkalommal is össze kavartunk, de szexen kívül nem volt semmi. Ő ezután pár hónapra összejött valakivel, akivel még mindig együtt van, bár nem tűnik tökéletesnek az alapján, amiket a nekem mesél.


Nekem viszont az elmúlt 4-évben nem volt senki komolyabb sem. (Ő nyilván folyton ezzel cukkol).


Erre most kibökte, hogy igazából még mindig szeret és mindennél fontosabb vagyok neki. Nekem pedig fogalmam sincsen, hogy mit reagáljak...


Mit gondoltok erről az egészről? Tudnátok segíteni?


23F

Ő pedig 3 évvel idősebb


2018. ápr. 15. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél neki csokit
2018. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
36%

Vagy alkoholt. H a ittasan bevallja....itasd.


XDDDD


Bocs, de ennek az egésznek semmi értelme, amit felvázoltál.

2018. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodj, és dönts.
2018. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira túlbonyolítod. Szereted akkor lépj, hisz bevallotta ő akarja. Ha nem szeretnél tőle semmit, akkor tégy úgy mintha misem történt volna elvileg ittas volt lehet 'nem is emlékszik rá'. (Általában mindenki eljátssza, hogy nem emlékszik ha utólag kellemetlennek megítélt dolgot tesz :D ) Ha ő hozza fel akkor sajna válaszolnod kell :/
2018. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!