Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm bevallotta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserháti Szilveszter kérdése:

A barátnőm bevallotta nekem hogy tetszik neki a legjobb barátom de o nem akarja ezt érezni es en nagyon szeretem tok régóta egyutt vagyunk es mondta h mas sracokkal is van ez bántania kene a dolognak nekem szarul esik rohadtul mit kene tennem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a kapcsolatnak vége!


Ha már az egyik fél ezt érzi, ráadásul ki is mondja neked, akkor gondolkodhatsz azon, hogy hogyan is szakíthatnátok!


Mert, nehogy azt mondd, hogy minden tökéletes és harmonikus a kapcsolatotokban. Mert azt nem hiszem el, mert akkor a barátnődnek csak te lennél az egyetlen!

2015. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen es ez a furcsa nekem o az egyetlen o az origom nekem csak o van szüleimmel rossz a kapcsolatom mindent pénzzel akarnak megoldani es en örültem neki h őszinte de emellett nagyon rosszul esik es nem tudom mi tevő legyek
2015. szept. 20. 11:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg almában meg szokott csalni es nem csak fiúkkal es en ezt mar rohadtul nem ertem en teljes szívemből szeretem es mindent megadok neki akkor ez miert van?
2015. szept. 20. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le vele megbeszélni a dolgot és kérdez meg, hogy ti együtt vagytok, akkor miért tetszik neki a haverod. Meg hogy ő mit érez irántad!
2015. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy engedd el, mert nem becsül meg téged eléggé. Rengeteg olyan lány van, aki az olyan fiúért, mint te ölni tudna, hogy hiába vagytok együtt régóta mégis ennyire szereted őt.
2015. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En elengednem de nem bírom es az a fura h o mindig velem akar lenni es mondta h utalja magát azért amiért ezt érzi
2015. szept. 20. 12:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez
2015. szept. 20. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz, csak te kombinálod túl. A tudtodra adta, hogy más tetszik neki! Kapj már az eszedhez és legyen önbecsülésed!

Az már csak a kifogás része, amit a csaj mond, hogy még ráadásul te sajnáld azért, hogy ő ezt érzi!

Nem veszed észre, hogy ez a szitu már-már nevetséges?


Ha tényleg szeretne téged, akkor nem érezné azt, amit érez! És ha már érzi, akkor egyszerűen közölné veled, hogy bocsi, ez van, legyen vége, nem akarlak tovább szédíteni és húzni a drága idődet! Az oké,hogy elmondta, de akkor menjetek tovább és az a szakítás!

2015. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts! Gondolkodj el persze hogy veled, akar lenni, amíg nem talál egy biztosat. Utána nem te leszel neki, hidd el. Legalább addig szakíts amíg van lehetőséged, nem annyira szenvedni úgy pofára fogsz esni, hónapokig rossz lesz. Így is lehet, de utána még rosszabb lesz, örök bélyeg lesz benned, amitől nehezen fogsz szabadulni. Más kapcsolataidra is ki hason? Azt akarod hogy azon parázz hogy mikkor hagy ott téged a csaj.
2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet h azert nem hagy el egy masik pasiert mert en vagyok neki az elso?
2015. szept. 20. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!